У Кременчуці визначать «Студента року»

Заявки на участь прийматимуться до 10 жовтня.

У Кременчуці, 15  листопада у Міському палаці культури о 18:00 год. проходитиме фінал творчого конкурсу «Студент року – 2018».

За інформацією прес-служби міськради, заявки на участь у конкурсі «Студент року-2018» прийматимуться від  усіх вищих навчальних закладів в управлінні  молоді  та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради (пл. Перемоги, 2, каб. 522) до  10 жовтня 2018 року. Програма проекту «Студент року – 2018» складатиметься з кількох  номінацій.

 Вцілому програма «Студента року – 2017» складатиметься з п’яти  номінацій:

  1. Конкурс «Візитна картка лідера ВНЗ та його команди».(В цьому конкурсі лідер презентує свій навчальний заклад та команду, розповідає про нього, дотепно, креативно, форма представлення довільна).
  2. Конкурс відеороликів на тему: « Студентський блог» ( студент знімає підготовку до конкурсу – репетиції, студентське життя, відпочинок, навчання та інше).
  3. Конкурс «Ask the student» (студентам задаватимуть одинакові запитання, а вони повинні в довільному порядку відповісти на них або продемонструвати. Оцінюються  дотепність та креативність відповіді).
  4. Конкурс «Світлина з Instagram». (Лідер команди повинен зробити фото (селфі) та відобразити дух свого навчального закладу, свою творчість та креативність. Це також може бути групова фотографія, але автор знімку повинен бути у кадрі. Критерієм оцінювання є якість фотографії, креативний підхід, дотримання правил композиції, оригінальність сюжету).

Фото буде оцінюватися лише в Instagram за кількістю «лайків» під селфі з хештегом ( #kremen_student_2018). Опублікувати знімок необхідно конкретно 1 листопада 2018 року.

Підрахунок «лайків» фото відбудеться під час проведення конкурсу  15 листопада 2018 року. Бали розподілятимуться наступним чином: І місце – 10 балів; ІІ місце – 8 балів; ІІІ місце – 6 балів; ІV місце – 4 бали; V місце – 2бали; VI місце – 0 балів.

  1. «Домашнє завдання». (Творчий конкурс. Оцінюється оригінальність, креативність, різноманітність жанрів).

Молодіжний проект «Студент року», який охоплює талановите студентство Кременчука, було засновано понад 10 років тому. Традиційними організаторами творчого конкурсу виступають  управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.

 

Все по темі: визначать  Кременчук  Студент року 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин