ХК «Кременчук» в Києві розгромив «Крижаних Вовків»

Сьомий тур чемпіонату України – Української хокейної ліги продовжився в Києві, де місцеві «Крижані Вовки» приймали «Кременчук». До цієї зустрічі кияни підійшли на останній сходинці в турнірній таблиці, а «городяни» посіли друге місце з 14 набраними очками.

«Крижані Вовки» – «Кременчук» 1: 9 (1: 3, 0: 2, 0: 4)

Перший період кременчужани почали дуже впевнено і відразу змогли прошити Микиту Глотова, але вже через хвилину Руслан Забулонов зрівняв рахунок на табло. Рівними цифри протрималися аж до кінця періоду, коли «городяни» змогли зламати оборону супротивника і ще двічі відзначитися у воротах киян.

У другій двадцятихвилинці господарі майданчика змогли стримувати натиск команди Олександра Савицького тільки перші 10 хвилин, а далі кременчужани закинули у ворота Микити Глотова ще дві шайби, встановивши рахунок 1: 5 на свою користь.

Третій період тільки затвердив лідерство гостей – кременчужани, здавалося, повністю заволоділи ігровою перевагою і довели рахунок в поєдинку до розгромного, відзначившись у воротах «Льодяних Волков» ще чотири рази. Для киян же шайба Руслана Забулонова в першому періоді так і залишилася єдиною в цій зустрічі. Відзначимо, що в цьому матчі по дві шайби закинули відразу четверо гравців «Кременчука» – Іван Савченко, Микола Кисельов, Олексій Зайцев і Віктор Тютченко.

Безпрограшна серія кременчужан стала після цього матчу рекордної в лізі в цьому сезоні – шість перемог поспіль! Чотири гри “Кременчук” виграв з великим рахунком п’ять і більше шайб.

Наступний матч «городяни» зіграють 11 жовтня в Білій Церкві проти «Білого Барса». Початок поєдинку о 18:30.

Все по темі: Кременчук  Крижані Вовки  ХК