«По-дорослому. осінь. 2018»: у Кременчуці пройшли дитячі велоперегони

Загальна кількість учасників велоперегонів «По-дорослому. Осінь 2018» склала 49 хлопчиків та дівчаток.

У Кременчуці, 6 жовтня, о 11:00 пройшли дитячі велоперегони «По-дорослому. осінь 2018».

Про це повідомляють організатори в групі ГО «Велосипед» на Фейсбук».

Зазначається, що першими на трасу вийшли наймолодші учасники, категорія «Біговел». Категорія налічувала 10 сміливих та спритних хлопчиків та дівчаток, яким на момент старту випонилося від 2-х до 5 рочків. Перші три кваліфікаційні заїзди виявили шістьох фіналістів, які в запеклій боротьбі фінального поєдинку розіграли комплект медалей. Трійка переможців відчула вагу важких металевих медальок, а решта учасників отримала не меньш поважні медалі фінішерів турніру. Звісно, кожному учаснику дісталися памятні призи і подарунки від спонсорів. 3-тє місце в категорії «Біговел» посів Доценко Дамір, 2-ге – Бондаренко Іван, а 1-ше виборов Соколов Іван.

Після нагородження біговельців та святкової фотосесії, розпочалися старти наступної вікової категорії- 5-6 років, для якої вже було підготовлено трасу, ускладнену підьйомом, спуском та набором крутих віражів серед дерев. До речі, категорія «Хлопчики 5-6 років» виявилася найчісельнішою і налічувала 14 учасників. Для виявлення найшвидшого на сьогодні хлопчика цієї категорії знадобилося провести чотири кваліфікаційних заїзди, два півфінали та один фінальний заїзд, який інарешті і виявив трійку лідерів на чолі з Фоменко Матвієм (м.Харків). 2-ге та 3-тє місця зайняли: Осін Євген та Косовський Єгор відповідно.

В категорії «Дівчинки 5-6 років» відбулося два кваліфікаційних заїзди і фінальний заїзд, в якому 3-тє місце виборола Дудура Софія, 2-ге – Нестеренко Аріна а 1-ше місце і вітання з перемогою приймала Сумцова Софія, яка дебютувала в наших перегонах!

«Слід відзначити, що учасниця категорії «Біговел» Семенюк Поліна, спробувала свої сили і в більш сладній для неї категорії, де досить гідно виступила, посівши 3-тє місце в кваліфікаційному заїзд. Поки учасники отримували памятні медалі і солодкі призи від спонсорів, траса пергонів знов зазнала деяких змін в бік ускладнення, додавши 150 метрів грунтової стежки з елементами памп-треку, і наступні вікові категорії 7-9 років, вийшла на старт», – йдеться в повідомленні.

Категорія «Хлопчики 7-9 років» налічувала девять учасників, які в трьох кваліфікаційних заїздах змагалися за право брати участь у фіналі. 3-тє місце у фінальному заїзді дісталося Налісному Антону, 2-ге посів Кормільченко Ростіслав, а 1-ше місце виборов наш гість з Харкова Біляченко Нєстор. В категорії «Дівчинки 7-9 років» проводилося два кваліфікаційних заїзди і один фінальний. Загалом в категорії вийшли на старт 9 учасниць. 3-тє місце в категорії зайняла Слабченко Аріна, 2-ге- Семидоцька Анастасія, а на 1-й сходинці опинилася Грак Катерина. Медалі та призи очікували юних велосипедистів у зоні нагородження, а на трасі тим часом знов відбулися зміни. На цей раз для старших вікових категорій додалися дві технічні секції, які включали штучні перешкоди.

Нажаль, вікові категорії «Хлопчики 13-15 років» та Дівчинки 13-15 років» не відбулися з огляду відсутності учасників. В категорії «Хлопчики 10-12 років» приймали участь чотири юні велосипедисти. Разом з хлопчиками на дістанцію вийшла єдина дівчинка в цій віковій категорії, яка дуже вдало пройшла дистанцію, навіть обігнавши деяких хлопчиків! За результатами цього заїзду в категорії «Хлопчики 10-12 років» 3-тє місце дісталося Косовському Антону, на 2-му місці опинився Гольц Тимофій, а 1-м у категорії став Губенко Едуард. Єдина дівчинка, Сімонова Анастасія, заслужено отримала відзнаки переможця!
Таким чином, загальна кількість учасників велоперегонів «По-дорослому. Осінь 2018» склала 49 хлопчиків та дівчаток.
Під час змагань, батьки юних велосипедистів настільки пройнялися духом змагань, що почали вимагати випустити їх на трасу. Тому було прийняте рішення повести неофіційний «Папський заїз»”. Вісім кремезних чоловіків вийшли на старт і в запеклій боротьбі подолали 2 кола надскладної траси, за що отримали оплиски глядачів, памятні медалі та банани від спонсорів змагань!

Також зазначається, що дитячі велоперегони «По-дорослому. Осінь 2018» були організовані ГО «Велосипед» спільно з КМЦФЗН «Спорт для всіх» за підтримки Управління молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.