Віталій Малецький перевірив стан підготовки до опалювального періоду Кременчуцької ТЕЦ

Опалювальний період має розпочатися 15 жовтня.

Стан підготовки об’єктів теплоенергетики до початку опалювального сезону керівник міста Віталій Малецький тримає на особистому контролі.

За інформацією прес-служби міськради, вчора він перевірив стан підготовки Кременчуцької ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» до запуску теплоносія.

Віталій Малецький поспілкувався з директором ТЕЦ Олексієм Алєксєєнком та переконався, що на сьогоднішній день проведено необхідні ремонти обладнання, котлів, як основних, так і резервних, щоб вони нормально функціонували під час опалювального періоду.  Міський голова зазначив, що наразі  всі об’єкти теплоенергетики активно готуються до пуску тепла, робиться все для того, що взимку в квартирах жителів було тепло і комфортно, а обладнання відпрацювало весь опалювальний період без збоїв.

Опалювальний період у Кременчуці має розпочатися 15 жовтня, відповідне рішення прийнято минулого тижня виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради. Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що наприкінці жовтня очікується погіршення погодних умов та зниження температури атмосферного повітря, тож до цього часу в помешканнях жителів Кременчука має бути тепло.

 

Все по темі: Кременчук  перевірив мер міста Віталій Малецький  підготовка до опалювального періоду 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин