9 кременчуцьких дітей-сиріт отримали власне житло

На дані цілі з обласного до міського бюджету надійшло 3 млн 859 тис. 480 грн.

Цього року у Кременчуці розпочала діяти державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт.  Охоплюються нею особи з числа дітей-сиріт та осіб з їх числа, які досягли повноліття та не досягли 23-річного віку, а також перебувають на обліку в міській квартирній черзі.

За інформацією прес-служби міськради, на даний час сформовано перелік із 11 осіб, для яких може бути придбано житло завдяки  цій державній програмі.  На її реалізацію з обласного  до міського бюджету надійшов перший транш державної субвенції в сумі 3 млн 859 тис. 480 грн. Цих коштів вистачає для того, щоб придбати власне житло для 10 осіб із числа дітей-сиріт.   Напередодні на  ринку нерухомості в різних мікрорайонах міста було проведено відбір і комісійне обстеження придатних для проживання квартир із площею, відповідною до нормативних показників. Список  кандидатур на отримання житла відповідно до цієї державної програми та перелік відібраних квартир було затверджено на відповідній комісії Полтавської обласної державної адміністрації. На жаль, станом на 5 жовтня одну із квартир її власником було продано, тому наразі вирішується питання придбання замість неї  іншої, адже кошти з державного бюджету на це залишилися.

На вчорашньому засіданні  робочої групи для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету було проведено розподіл квартир. Двокімнатну квартиру претендентці, яка мала право на це житло, було запропоновано без жеребкування, між 8 претендентами на однокімнатні квартири проведено розподіл  житла шляхом  жеребкування.

Щодо  2 молодих людей, які перебувають на квартирній черзі та мають право стати одержувачами власного житла, то після проведення певних процедур і надходження другого траншу державної субвенції, їх квартирне питання буде вирішене.  Очікується, що це питання буде вирішене до кінця року.

Все по темі: Кременчук  літи-сироти  отримання квартир 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
23 Травня, 2019 Четвер
більше новин