Делегація з Кременчука завітала до Польщі

Підприємці Кременчука презентували свій бізнес, а представники влади м. Люблін розповіли про міські програми і проекти.

До Польщі завітала делегація з Кременчука.

Про це повідомляється на сайті «Кременчук Інвест».

Заачається, що вчора, 9 жовтня день в Любліні був насичений цікавими зустрічами. Розпочався він із зустрічі в Генеральному консульстві України. З членами делегації зустрілись і охоче спілкувались Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк, консули Генерального консульства України в Любліні Світлана Горбовська і Артем Валах.

Українські дипломати докладно розповіли про особливості Східної Польщі, економічного партнерства з Україною в цьому регіоні Польщі. Співробітники ГКУ дали рекомендації підприємцям, які кроки необхідно зробити для успішного виходу на ринки Республіки Польща. Василь Павлюк запевнив підприємців Кременчука в тому, що Генеральне консульство України в Любліні відкрите до співпраці з українськими підприємцями і промисловцями в питаннях сприяння експорту української продукції до Польщі.

Директор КП «Кременчук Інвест» Андрій Мельник розповів про Кременчук, його промислово-економічний потенціал, соціально-культурний розвиток та передав проспекти продукції провідних підприємницьких структур міста. Наступна зустріч відбулась у Центрі міжнародної співпраці муніципалітету м. Люблін. Кременчужан тепло зустріли директор Центру пан Кшиштоф Становські, співробітники Центру, а також керівні працівники управлінь мерії міста: пані Агнешка Бараньська-Шамлик, заступник директора відділу культури; пан Пшемислов Груба, співробітник відділу стратегії і обслуги інвесторів, пан Томаш Езєрські, керівник сектору по роботі з комунальними відходами та інші.

Підприємці Кременчука презентували свій бізнес, а представники влади м. Люблін розповіли про міські програми і проекти. Кременчуцькі підприємці відвідали також Спеціальну економічну зону, а керівник делегації мав спілкування з колегами з муніципалітету м. Люблін з питань запровадження спільних проектів співпраці. Важлива зустріч відбулась в Університеті Марії Кюрі-Склодовської.

В той час, коли підприємці-експортери знайомились зі Спеціальною економічною зоною, Андрій Мельник був прийнятий ректором Університету Марії Кюрі-Склодовської професором Станіславом Міхайловські та проректором з питань науки і міжнародної співпраці професором Радославом Добровольскі.  Андрій Мельник передав професору С. Міхайловські лист від ректора Кременчуцького національного університета імені Михайла Остроградського професора Михайла Загірняка. Керівник кременчуцької делегації розповів присутнім про науково-освітній та промислово-економічний потенціал Кременчука, про гордість міста – Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, про молодіжну політику, яка впроваджується в Кременчуці.

У завершенні дня делегація прибула до міста Островець-Свентокшиський.

 

Все по темі: делегація  завітала до Польщі  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет