Депутати міськради вирішать, яке підприємство реалізовуватиме інвестпроект по будівництву об’єктів енергетичної інфаструктури

Дані об’єкти будуть зведені на території площею 150 га (в районі колишнього індустріального парку «Центральний»).

Депутати міської ради мають визначитися з тим, яке підприємство реалізовуватиме інвестпроект щодо будівництва об’єктів енергетичної інфраструктури. Даний конкурс було оголошено 19 вересня, він тривав до 9 жовтня.

На вчорашньому засіданні конкурсної комісії з питань підготовки та проведення інвестиційних конкурсів в місті Кременчуці відбулося розпечатування конвертів із документацію, затребуваною  для участі в інвестиційному конкурсі, який проходив з 19 вересня по 9 жовтня.

На участь у конкурсі щодо об’єктів енергетичної інфраструктури, об’єктів альтернативної енергетики, що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії надали документи два підприємства, ТОВ «НОВЕ ТЕПЛО»  та ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ КРЕМЕНЧУК».

Після розпечатування конвертів та ї перевірки вимогам, а також презентації конкурсних пропозицій, члени конкурсної комісії більшістю голосів рекомендували сесії міськради визначити переможцем конкурсного відбору ТОВ «Нове тепло».

Об’єкти альтернативної енергетики будуть зведені на території площею 150 га (в районі колишнього  індустріального парку «Центральний»).

 

Все по темі: інвестпроект по будівництва  Кременчук  сесія міськради 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
17 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин