У Кременчуці стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Вже 12 жовтня у актовій залі ЗОШ №20 з 12.00 відбудеться конкурс художньо-мистецьких композицій.

Вчора, 9 жовтня заступник міського голови Руслан Проценко  провів засідання міського штабу з проведення I (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в загальноосвітніх навчальних закладах міста Кременчука.

Під час якого підведено підсумки минулорічної гри та вручено дипломи учасників та Грамоти переможцям, а також обговорено питання проведення міського етапу гри «Сокіл» («Джура») 2018-2019 років.

Руслан Проценко зазначив, що якщо в перший рік проведення гри у ній взяли участь лише 6 навчальних закладів, то вже минулого їх було 18, а це більше 250 юнаків та дівчат. Для них було організовано 15 змагань із різними видами активності, серед яких: теренова гра на місцевості, конкурс художньо-митецьких композицій «Ватра», теренова гра «Пластун», історико-військова  вікторина «Відун», козацька смуга перешкод, силова гра з перетягування канату та інші цікаві конкурси.

За підсумками змагань, трете місце виборов рій КНВК № 12, друге – рій КНВК № 20, а перше місце – рій  ліцею № 4.

Перший тур Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018-2019 років» буде проведено наприкінці цього року та на початку наступного.

12 жовтня у актовій залі ЗОШ №20 з 12.00 відбудеться конкурс художньо-мистецьких композицій «З відданістю Україні в серці» (виду «Ватра») Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений Дню захисника України.

6 грудня 2018 року планують провести змагання з впоряду, а у січні-лютому 2019 року – «Козацькі герці». Другий тур гри відбудеться у травні 2019 року, з місцем проведення поки що не визначилися.

Все по темі: військово-патріотична гра "Джура"  Кременчук  стратувала 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Квітня, 2019 Понеділок
21 Квітня, 2019 Неділя
більше новин