220 призовників з Полтавщини відправляться на військову службу

У квітні-травні буде призвано – 686 чол.

З 8 жовтня до Обласного збірного пункту почали прибувати призовники призвані районними (міськими) призовними комісіями Полтавської області.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського ОВК.

Протягом 10-12 жовтня 2018 року протягом першого тижня з Полтавського обласного збірного пункту до військ буде направлено 220 призовників. Службу вони проходитимуть у елітних військах Збройних Сил України, зокрема Повітряних, частин Головного управління зв’язку, військово-морських сил Збройних Сил України, частин оперативного призначення Національної гвардії України а також на інших полігонах і навчальних центрах ЗСУ.

Вчора, 10 жовтня на ОЗП призовників зустрів військовий оркестр Полтавського гарнізону виконанням державного гімну України, також вони почули напутні слова.

Перед призовниками з прийомами рукопашного бою, показовим захватом та звільненням бойової розвідувально-дозорної машини БРДМ (наданої 18-ю окремою бригадою армійської авіації м. Полтава) виступили вихованці військово-спортивного центру «Воїн». Також на заході проведено, показову виставку зразків озброєння та форми одягу, бронежилет та кевларову каску, які зараз знаходять у військах. До того ж їм було передано короваї та цінні подарунки.

Продовжуючи давні традиції юнаків провели на військову службу з хлібом та сіллю та вручили короваї, напутні слова та ритуал освячення провели представники Української Православної Церкви Київського Патріархату.

По закінченню урочистих заходів під звуки козацького маршу у виконані військового оркестру призовники пройшли урочистим маршем на обласний збірний пункт де їх чекала концертна програма підготовлена Полтавською обласною державною філармонією.

Із  майже 14-ти тисяч громадян призовного віку (від 20 до 27 років), які підлягають виклику на призовні комісії на строкову службу з Полтавської області у квітні-травні буде призвано – 686 чол., із них:

Призовникам згідно з постановою КМУ №587 від 12.08.2015 «Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу», виплачується допомога громадянам України, які призиваються на строкову військову службу, у розмірі двох мінімальних заробітних плат – 3 тис. 200 грн. Термін строкової служби для призовників становить 18 місяців, котрі мають вищу освіту та ступінь магістра, цей термін складає 12 місяців.

Також згідно зі ст. 119 Трудового кодексу України, під час дії особливого періоду за військовослужбовцями, призваними на строкову військову службу, зберігається їхня середньомісячна заробітна плата, а також робоче місце на весь термін проходження служби.

 

Все по темі: військова служба  Кременчук  призовники 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин