Крюківський міст почнуть ремонтувати з наступного понеділка

Сьогодні, 11 жовтня на сесії Кременчуцької міськради, депутат Валентина Головко подала запит щодо прискорення робіт по ремонту асфальтного покриття на Крюківському мосту.

За її словами, вранці не можливо дібратися дітям до школи, а дорослим на роботу, чи то по іншим справам. Водії не можуть спокійно проїжджати міст на якому утворилися ями. Міст перевантажений. Водіям доводиться виїжджати на зустрічну смугу, тим самим ставлячи своє життя та життя пасажирів під загрозу. Це призводить до автомобільного колапсу та невдоволення мешканців міста.

Мер міста Віталій Малецький зазначив, що дане звернення є слушним та зазначив, що рішенням виконавчого комітету надано дозвіл  здійснювати поточний ремонт мосту. Почнуть укладати саме асфальтобетонне покриття. На співфінансування ремонту містом виділено 2 млн грн. Тож загалом фінансовий ресурс на ремонт мостового покриття становить – 4 млн грн.

Іван Москалик, директор департаменту ЖКГ повідомив, що ремонт розпочнеться у ніч з 15 на 16 жовтня.

Також зазначено, що роботи проводиться в період часу. Коли це буде доставляти мешканцям мінімум незручностей. Вдень роботи будуть мінімізовані.

Відбудеться повна заміна асфальтового покриття по всій довжині естакад. Тож поточний ремонт обіцяє відновити проїздну здатність та обмежити рух високогабаритного транспорту.

 

 

Все по темі: Кременчук  Крюківський міст  ремонт 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Травня, 2019 Субота
24 Травня, 2019 П’ятниця
більше новин