На Кременчуцькому заводі технічного вуглецю встановлено нову очисну установку

Поява цієї очисної установки не вирішить проблеми вцілому, тому перед керівництвом КЗТВ поставлена задача й далі працювати у даному напрямку.  

Вчора, 10 жовня на Кременчуцькому заводі технічного вуглецю міському голові Віталію Малецькому, його заступникам, депутатам міської ради, фахівцям, які опікуються екологічними проблемами, засобам масової інформації міста презентували систему очищення нового зразку, встановлену на виробничих потужностях підприємства.

За інформацією прес-служби міськради, принцип роботи подібних систем широко використовується на підприємствах хімічної галузі України з метою доочищення хімічних сполук, які виникають під час виробничого процесу, та зменшення негативного  впливу промисловості на навколишнє середовище.

Як відомо, у Кременчуці існує проблема з частими неприємними запахами в повітрі, які, ймовірно, пов’язані з викидами промислових підприємств північного промвузла міста. Зважаючи на неодноразові звернення міської влади, підприємства  починають шукати шляхи вирішення даної проблеми.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що на сьогодні перед промисловими підприємствами міста стоїть завдання щодо налагодження дієвої системи контролю за виконанням запланованих заходів з охорони атмосферного повітря. Дуже важливо, що наразі промислові підприємства Кременчука  перебувають у постійному діалозі з міською владою, в результаті чого виникають нові ефективні шляхи вирішення проблем, пов’язаних із поліпшення екологічної ситуації в місті. Поява нової очисної установки на КЗТВ є прикладом цієї  співпраці.

Керівник міста підкреслив, що подібні очисні установки повинні бути встановлені на всіх виробництвах міста. Окрім того, з метою управління техногенним навантаженням на виробничих потужностях необхідно запроваджувати  автоматизований контроль за викидами забруднюючих речовин,  вести постійний  моніторинг стану атмосферного повітря в зонах найбільшого забруднення. Зі свого боку він висловив сподівання, що нова система доочистки хімічних сполук сприятиме зменшенню екологічного навантаження на місто.

Звичайно, поява цієї очисної установки не вирішить проблеми вцілому, тому перед керівництвом КЗТВ поставлена задача й далі працювати у даному напрямку.

 

Все по темі: завод технічного вуглецю  Кременчук  нова очисна установка 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин