Підприємці Кременчука презентують свою продукцію та послуги в Польщі

Кременчужан супроводжував головний спеціаліст з питань інвестицій мерії міста Островець-Свентокшиський пан Збігнєв-Весоловський.

В рамках Проекту ПРОМИС, представники малого та середнього бізнесу Кременчука презентують свою продукцію та послуги в Польщі.

Про це повідомляє КП «Кременчук Інвест» на своєму сайті.

«День третій. Місто Островець-Свентокшиський. Це невелике, гарне, дуже чисте місто вранці 10 жовтня 2018 року вітало нас теплою і приємною погодою, сонечком і деревами, розписаними яскравими барвами осені ….

Нас тепло зустріли в мерії міста. Члени делегації розповіли про свій бізнес, представили свою продукцію. А Надія Михайлова, яка займається агротуризмом і народною творчістю яскраво, з національним колоритом представила свій бізнес і наш Полтавський регіон. Польським друзям сподобалися і варенуха, і сало, і розповідь про те, чим займається Надія», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Дмитро Пишненко представив свою продукцію – фірма Дмитра шиє дитячі та дорослі піжами. До речі, під час відвідин місцевої швейної фірми «Вовчак», що входить в корпорацію Fistula Manufacturing Shirts її директор високо оцінила якість продукції фірми Д. Пишненко.

Польський експерт зацікавилася продукцією і іншого члена делегаціі- директора швейної фірми Володимира Семенова. Продукція Володимира – куртки, можливо, потраплять на польській ринок.

Кременчуцькі підприємці відвідали ще два підприємства міста Островця-Свентокиського (firma Signal Mеble, firma Kram Polska) і провели ряд індивідуальних зустрічей з польськими колегами. Кременчужан супроводжував головний спеціаліст з питань інвестицій мерії міста Островець-Свентокшиський пан Збігнєв-Весоловський.

 

Все по темі: КП "Кременчу Інвест"  Польща  презентація бізнесу 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Березня, 2019 Четвер
20 Березня, 2019 Середа
більше новин