У Кременчуці підвищать енергоефективність громадських будівель

Про результати передкваліфікації учасників спільного з ЄБРР проекту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук».

28 грудня 2017 року було підписано кредитний договір з Європейським банком реконструкції та розвитку на суму 7,5 млн євро та договір гранту на  суму 1,5 млн євро для реалізації Проекту підвищення енергоефективності  громадських будівель міста Кременчука.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Для участі у Проекті енергоменеджерами міста було відібрано 66  будівель закладів освіти,  охорони здоров`я та будинок дитячої  та юнацької творчості, зокрема, в 34 з них буде модернізовано системи опалення з встановленням індивідуальних теплових пунктів, а в 32- х – проведено повну  термомодернізацію будівель. В березні на веб-сторінці міської ради було оприлюднено запрошення для  компаній, що бажають прийняти участь у Проекті. Було подано 13 заявок. За результатами проведеної передкваліфікації тендерним комітетом КП КМЕК за погодженням з ЄБРР було прийнято рішення про допуск до тендерних процедур компаній:

(https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/project-procurement.html)

  • українською– https://www.kremen.gov.ua/index.php/branches/content/index/id/6960
  • англійською – https://www.kremen.gov.ua/index.php/branches/content/index/id/6961

Як повідомляє начальник відділу енергоменеджменту та енергетики виконавчого комітету Тетяна Андрієвська, за умовами  затвердженого графіку реалізації  Проекту  в листопаді  розпочинаються тендерні процедури у відповідності до «Політики та правил закупівель товарів і послуг Європейського банку реконструкції та розвитку». За умовами Проекту, тендерна документація буде надаватись  відібраним компаніям в електронному вигляді безкоштовно. Для участі у тендері передбачено тендерну гарантію в розмірі 0,05 % від вартості лоту ( орієнтовно – 5 000 євро за 1 лот).

Планується провести тендерні процедури в 2 етапи та вже навесні розпочати  роботи в бюджетних закладах міста.

Після закінчення першого опалювального сезону енергоменеджери  міста порівняють  показники енергоспоживання цих закладів із затвердженими раніше базовими рівнями та вираховують отриману економію. Якщо її рівень витримано, компанія-підрядник отримує остаточний розрахунок 20 %.

Важливою складовою реалізації Проекту такого рівня є дотримання екологічних норм при виконанні робіт.  Вони контролюються європейцями на кожному етапі та потребують чималої уваги з боку виконавців.

Виконання робіт підрядниками повинно проводитись по графіку виконання, оплата робіт буде проводитись за фактом виконанням певних закінчених обсягів. Звітність про виконання цих графіків повинна надаватись банку.

 

Все по темі: енергоефективність будівель  підвищать. Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Березня, 2019 Четвер
20 Березня, 2019 Середа
більше новин