У Міському палаці культури вітали з Днем захисника України (ФОТО)

Сьогодні, 12 жовтня, у Міському палаці культури відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисника України.

Почався він хвилиною мовчання та Державним гімном України.

Напередодні свята із Днем захисникаУкраїни присутніх привітав міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що вже кілька років поспіль свято захисників України  проходить у  нелегкий для українців час. На сході держави тривають кровопролитні бої, в яких наш народ зі зброєю в руках відстоює свою незалежність, захищає кожен клаптик рідної землі від терористів, найманців, зрадників.  Від усієї громади Кременчука керівник міста висловив почуття глибокої вдячності  учасникам і ветеранам АТО, службовцям Збройних Сил України, а також волонтерам і небайдужим громадянам, які  попри всілякі труднощі виконують насправді подвижницьку місію, підтримуючи українських захисників.

Зі словами вітань також звернулися заступник командира в/ч 1546 Роман Глущенко та командир в/ч 3059 Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України Євгеній Шульга.

Віталій Малецький разом із командирами військових частин вручив захисникам України подяки та грамоти.

З метою вшанування кременчуцьких волонтерів та добровольців з числа учасників антитерористичної операції, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, у Кременчуці видали книгу спогадів «Герої згадують…» Цю книгу вручили волонтерам та учасникам АТО, спогади яких увійшли до видання.

А далі відбувся концерт за участю кращих творчих колективів Міського палацу культури.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин