Астрологiчний прогноз на 15-21 жовтня

ОВЕН
Цього тижня у вас з’явиться бажання щось змiнити у власному життi. Для цього будуть і можливості. Тож використайте цей шанс. Зараз сприятливий час для розширення дiяльностi, кар’єрного росту, розв’язання серйозних професiйних задач. Не розраховуйте на четвер – імовірні неочікувані труднощі. У п’ятницю доля може подарувати вам романтичну зустрiч. Але не поспiшайте з висновками, обдумайте все гарненько.

ТЕЛЕЦЬ
Намагайтесь рацiонально розподiлити сили на весь тиждень. Творчiсть на самотi дозволить вiдновити енергiю. Тиждень може закласти мiцний фундамент для кар’єрного злету. Але вам доведеться стати бiльш поступливими i дипломатичними. У понедiлок можливе виконання неймовiрних бажань. У четвер бажано звернути увагу на вiдносини з колегами по роботi. Якщо ви зможете дiйти компромiсу, з’явиться шанс швидко завершити важливий проект.

БЛИЗНЮКИ
Ви будете схильнi до спонтанних дiй. Це може трохи заважати, проте вас супроводжуватиме успiх. Ви зараз активнi й позитивнi, готовi пiзнавати свiт i насолоджуватися життям. Зараз необхiдно спрямувати потужну енергiю у творче русло. Тоді на вас чекають успiх i прибуток. Вашi креативнi iдеї багатьом припадуть до смаку, а також обіцяють дохiд.

РАК
Пливiть за течiєю. Не квапте подiї. Краще проявити обережнiсть, ваш невгамовний темперамент i запальна вдача можуть призвести до серйозних сварок із тими, хто важливий для вас. Вiвторок – вдалий день для початку великих i важливих справ, якi обiцяють прибуток. У четвер доведеться багато працювати, зате матимете репутацiю справжнього професiонала.

ЛЕВ
Оптимiзм дозволить вам упоратися з будь-якою проблемою. Практично весь тиждень, за винятком четверга, супроводжуватиме легкiсть, що дозволить долати всi перешкоди. Тиждень сприяє корисним знайомствам i отриманню важливої iнформацiї. У середу порадьтеся зi своєю сім’єю, якщо вам буде необхiдно прийняти серйозне рiшення. У недiлю можна корисно i приємно поспiлкуватися з друзями.

ДIВА
Робота зараз буде легкою i цiкавою. Намагайтесь навiть на важливiй нарадi або науковiй конференцiї залишатися приємним спiврозмовником, а не нудним лектором. Придiляйте бiльше уваги дiловим партнерам. Якщо ви працюєте в колективi з активними людьми, то досягти успiху, особливо цього тижня, буде досить легко. У вiвторок будьте обережнi, не давайте приводiв для плiток. У вихiднi новi враження будуть вам на користь.

ТЕРЕЗИ
Назрiвають внутрiшнi змiни, тож поки утримайтесь вiд вiдвертих розмов навiть із друзями i близькими людьми. Не у ваших силах вплинути на перебіг подiй, але ви зможете пiдготувати себе до будь-яких несподiванок, i вчорашнi опоненти можуть стати надiйними союзниками. Найбiльш сприятливi днi цього тижня – понедiлок i п’ятниця, несприятливою може стати середа.

СКОРПIОН
Ви добре попрацювали, тож тепер саме час повеселитися i вiдпочити так, як вам цього хочеться. Дозвольте собi розслабитися. Творчий пiдйом i гарний настрiй не залишатимуть вас весь тиждень, скористайтеся цим вдалим поєднанням. Утiм, у вас буде час i на те, щоб подумати про сенс життя i вiдкрити нове значення звичних речей.

СТРIЛЕЦЬ
На початку тижня вас може чекати тимчасове затишшя на роботi, зате з’явиться набагато бiльше часу для налагодження особистого життя i дружнього спiлкування. Тiльки не будьте надмiрно критичнi, не тиснiть на людей. У четвер не метушiться i спробуйте не давати обiцянок, буде дуже важко їх виконати. У вихiднi бажано зайнятися облаштуванням будинку або оновленням іміджу.

КОЗЕРIГ
Цього тижня є ризик заплутатися у свiдченнях i в тому, кому i що ви обiцяли. Стримайте полiт фантазiї, не брешiть i не перебiльшуйте. У другiй половинi тижня у вас будуть проблеми з пунктуальністю – як із вашої вини, так i з причин, які від вас не залежать. Це слiд враховувати, вирушаючи на важливi зустрiчi. У спiлкуваннi з рiднею необхiдно набратися терпiння i спробувати уникнути конфлiктiв.

ВОДОЛIЙ
Сприятливий тиждень для переходу до нового виду дiяльностi та для кар’єрного росту. На початку тижня ви здатнi побудувати складну комбiнацiю заради досягнення мети, яка нiяк не хоче пiддаватися. Завзятостi повинно вистачити, але результат може злегка розчарувати. У понедiлок робiть тiльки те, що виходить саме собою. У п’ятницю не варто починати вiдвертi розмови навiть із близькими людьми. У вихiднi будьте обережнi, оскiльки будь-яка дрiбна сварка загрожує перерости у затяжний конфлiкт.

РИБИ
Цього тижня ви будете настiльки енергiйними й оптимiстичними, що перешкод для вас узагалi не iснуватиме. Ви просто зметете їх зi свого шляху. Можлива поява перспективних дiлових партнерiв. Намагайтесь їх не проґавити. Зараз вдалий час для експериментiв. Але не захоплюйтеся, все добре в мiру. Якщо вашi близькi чогось не розумiють, почекайте, поки вони самi попросять у вас роз’яснень або поради. У вихiднi необхiдний активний вiдпочинок. Бажано – у гарній компанiї.

Все по темі: астропрогноз  Гороскоп  поради 

Карта депутатів
Гранатова толокаГромадський бюджет
20 Квітня, 2019 Субота
19 Квітня, 2019 П’ятниця
більше новин