Допомога зі вступом до університету

Один зі способів, що полегшує вступ до закладу вищої освіти – підготовчі курси. Саме їх для кременчужан із 2009 року оплачує при Кременчуцькому національному університеті Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

На круглий стіл «Добро заради майбутнього» цього жовтня зібралися діти, батьки та педагоги. Серед них ті, хто вже отримав таку допомогу від «Джерела Дніпра». А також цьогорічні вступники, для яких ЗНО та вступ до вишу ще попереду.

Тут говорили не лише про вдячність, а й давали практичні поради.

Про особливості вступу майбутнім вступникам розповів секретар приймальної комісії КрНУ Едуард Клімов. Так, він пояснив, що для вступу на кожну спеціальність абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з 3-х предметів. Проте при цьому порадив здавати максимум – ЗНО з чотирьох предметів. Щоб у вступника був вибір при вступі. Звернув увагу, що правила прийому до вишу вступникам варто шукати на сайті університету, який вони обрали, у грудні. А також по допомогу та поради вони можуть звертатися у приймальну комісію Кременчуцького національного університет, навіть якщо для вступу вони обрали інший виш.

Про важливість підготовчих курсів для вступу розповідали студенти.

Так, студент-магістр Ярослав, який отримав допомогу від «Джерела Дніпра» у вигляді підготовчих курсів у 2013 році, розповів, що саме завдяки ним ступив на спеціальність «Комп’ютерна інженерія» – саме туди, куди він бажав. А його мама Надія Вікторівна згадала, що тоді 14 балів (при вступі до ЗВО студенти, які проходили підготовчі курси при цьому ж університеті, отримували додаткові бали) їм дуже допомогли.

Студент-магістр Ростислав розповів, що завдяки курсам за сприяння фонду обійшовся без репетиторів. Зараз навчається на бюджеті й отримує вже другу спеціальність.

Випускник університету Віктор отримав допомогу від «Джерела Дніпра» не лише у вигляді підготовчих курсів, а й стипендії від фонду впродовж навчання (не лише за успіхи у навчанні, а й активну участь у редколегії університету). «Мене дуже добре мотивувала і підтримувала така допомога», – розповів випускник.

Зі словами вдячності до Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» зверталися педагоги та керівництво університету. «Є різні чинники, які перешкоджають доступу молоді регіону до якісної та вищої освіти. Це де її здобути і за що здобути», – звернув увагу проректор Кременчуцького національного університету Сергій Сергієнко. Тож саме фонд «Джерело Дніпра» допомагає вирішити другу проблему студентам, які перебувають у непростих життєвих умовах.

За словами представника Всеукраїнського фонду, їхня організація з 2009 року надає можливість таким вступникам безкоштовно проходити підготовчі курси. А стипендіальною програмою від «Джерела Дніпра» з 2005 року скористалися вже 285 студентів.

«Допомога молоді – це один із пріоритетних напрямків роботи фонду», – зазначила його представник. А також зачитала звернення від Почесного Президента «Джерела Дніпра». У ньому у тому числі йшлося і про те, що цьогорічні вступники наразі знаходяться на порозі відповідальних рішень. І те, що вони досягнуть успіхів, буде дуже важливо не лише для них самих, а й для усієї країни у цілому.

Все по темі: благодійність  вступ  Джерело Дніпра  Кременчуцький національний університет  підготовчі курси 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Жовтня, 2019 П’ятниця
17 Жовтня, 2019 Четвер
16 Жовтня, 2019 Середа
більше новин