«Медовий місяць» для кременчужан із місцевими особливостями

«Розмір ‒ головне», «Ну і рожа», «Я жінка не розумна, а досвідчена, була б розумною, не була б такою досвідченою», «Держіть мене двою, бо троє не вдержать» – саме такі фрази запропонували кременчуцькі глядачі театру студії імпровізації «Чорний квадрат» під час спектаклю «Медовий місяць» у МПК.

Цей театр виступає у Кременчуці регулярно. Тож кременчужани добре знають про можливості цих артистів імпровізувати на сцені. І тільки-но ведучий почав говорити про те, які фрази вони хочуть почути у спектаклі, як із залу почали викрикувати свої версії.

А ще на початку спектаклю попередили, що вистава – для людей дорослих. Ті, хто не має почуття гумору чи не може говорити про інтим, можуть заплакати і засмутитися.

А далі ведучий запропонував уявити, що події розгортаються у новорічну ніч у звичайній двокімнатній квартирі на Молодіжному… До речі, актори підготувалися і згадували у своїй постановці й «Міський сад», і «АктоКрАЗ».

Було цікаво, смішно та захопливо – саме так, як  пообіцяли артисти перед виставою.

Було і жіноче «мені нічого одягнути – я нікуди не піду, цей чоловік бачив мене в усіх сукнях». І радісне сестрине «я така щаслива: він зробив тобі пропозицію – нарешті ти з’їдеш». І життєві обіцянки «Іди сюди – я тебе не буду бити». І якщо мама сказала, що заміж час, то «я встала і вийшла».

І «чоловік спав, нікого не займав і, можливо, ще навіть не накосячив», а поворот подій виявився неочікуваним! А висновки героїв – такими, що налаштовують на позитив.

Все по темі: Медовий місяць  Міський палац культури  спектакль  Чорний квадрат 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин