Мінфін спростив операції з касовими апаратами

Касирів звільнили від паперової тяганини

Набув чинності наказ Міністерства фінансів, що передбачає зміни в порядок реєстрації і застосування касових апаратів, реєстрації та ведення розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій (КОРО), а також порядку опломбування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Як повідомляє прес-служба Мінфіну, до сих пір підприємці, щоб зареєструвати касовий апарат, витрачали не тільки гроші, але і час – в середньому п’ять днів, що ставало причиною простоїв в роботі і недоотриманого доходу. Новий порядок реєстрації спрощує цей процес.

Державна фіскальна служба створює реєстр примірників РРО та реєстр центрів сервісного обслуговування, які будуть містити всю необхідну інформацію про РРО. Це дасть можливість суб’єктам – власникам РРО реєструвати їх в один крок за один день, подавши лише одну заяву за спрощеною формою.

Електронний реєстр також збирає всю інформацію по РРО автоматично. Таким чином, вже не буде необхідності вклеювати звітні чеки в книгу КОРО в кінці кожного дня.

Крім цього, відтепер підприємці зможуть не використовувати книги КОРО, але, якщо касовий апарат зламався або відсутня електроенергія, він зобов’язаний припинити продаж або надання послуг до відновлення роботи РРО.

“Менше папірців – більше роботи. Ми викорінюємо неефективність і бюрократію з життя підприємців”, – зазначив заступник міністра фінансів Сергій Верланов.

Все по темі: апарати  касові 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин