Суд запустив процедуру банкрутства АвтоКрАЗу

Госпсуд Києва порушив справу про банкрутство АвтоКрАЗу за позовом Ощадбанку

Ощадбанк домігся процедури банкрутства виробника компанії АвтоКрАЗ (Кременчук). Господарський суд Києва визнав грошові вимоги банку в розмірі 555,688 млн грн і ввів процедуру розпорядження майном боржника та процедуру мораторію на вимоги кредиторів.

Арбітражний керуючий до 13 листопада зобов’язаний надати суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів і скласти їх реєстр.

Розпорядник майна до 24 листопада зобов’язаний провести інвентаризацію майна.

На 3 грудня призначено попереднє засідання суду.

У прес-службі АвтоКрАЗу кореспонденту LIGA.net повідомили, що юристи компанії готують апеляцію на рішення Господарського суду Києва, яка буде подана в Північний апеляційний господарський суд.

Нагадаємо, Ощадбанк і АвтоКрАЗ судяться вже кілька років. Боргові претензії держбанку до компанії досягали 1,3 млрд грн. У серпні цього року Київський апеляційний госпсуд відмовився задовольнити апеляційну скаргу АвтоКрАЗу на рішення Господарського суду Києва від 10 березня 2016 року. Згідно з цим рішенням банк отримав акції АвтоКрАЗу номінальною вартістю 185 млн грн (32,7% статутного капіталу підприємства) в рахунок погашення боргу за договором кредитної лінії від 9 жовтня 2008 року в розмірі 899,4 млн грн.

 

Все по темі: «АвтоКрАЗ»  банкрутство 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин