Як Гройсман зустрічався з роботом Софією

 

 

11 жовтня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з людиноподібним роботом Софією. Про це прем’єр написав у Facebook.

Гройсман на публіці поспілкувався з найрозумнішим у світі роботом Софією. Робот Софія вперше перебуває в Україні.

Відео зустрічі Гройсмана і робота Софії розкритикували в мережі

Раніше унікальний робот з офіційними візитами відвідав багато країн світу. На зустрічі з прем’єром України робот Софія відповіла на запитання присутніх про Україну. Вона розповіла про першої Конституції України та багато іншого. На заході робот говорила російською мовою. Відео Гройсмана зібрало чимало критики користувачів мережі. Люди натякають, що робот може замінити роботу депутатів. Інші користувачі написали Гройсману про те, що в країні достатньо проблем таких, як підвищення ціни на паливо, а він проводить час з роботами.

“Україна Нова” писала, що вчені розповіли про небезпеку для українців процесів автоматизації праці. Дослідження показали, що роботизація виросте в два рази через шість років. В Україні низька оплата праці може уповільнити цей процес на довгий час.

У Росії представили робота для фізичного покарання дітей. Тепер російських дітей будуть карати “залізні йолопи”. Робот отримав звучне ім’я “Атата”.

Все по темі: Гройсман  робот  Софія 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Листопада, 2018 Вівторок
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин