Медичне страхування в Україні стане доступним

Це наступний етап реформи МОЗ України.

У 2020 році в Україні з’явиться державна програма медичних гарантій, яка покриватиме усі рівні медичних послуг, включно із стаціонарними.

Про це на своєму сайті повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Паралельно з 2020 року в державі має розпочатися активний розвиток медичного страхування. Політика МОЗ України – забезпечити кожній людині в Україні гарантоване покриття основних медичних послуг первинної, спеціалізованої, екстреної допомоги через Національну службу здоров’я.

Міністерство охорони здоров’я бачить розвиток страхової медицини в Україні саме у формуванні конкурентного ринку, на якому пацієнт та роботодавець має вільний вибір страховика.

Заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, зазначає, що з другої половини 2019 року в Україні планують запустити програму «Безкоштовна діагностика».

Впровадження програма «Безкоштовна діагностика» дозволить громадянам за направленням  сімейного лікаря проходити рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця та інші аналізи та діагностичні процедури в будь-якому медзакладі за вибором. Ці послуги оплачуватиме Національна служба здоров’я. Як і у випадку з сімейними лікарями,  ця реформа буде запроваджуватися поступово – регіон за регіоном. У поліклініках, які увійдуть у другий етап реформи, візит до лікарів-спеціалістів та інші послуги за направленням сімейного лікаря буде оплачувати Нацслужба здоров’я. Якщо ж громадяни звертатимуться  до вузького спеціаліста без направлення, необхідно буде оплатити таку консультацію самостійно через касу.

Єдиний на всю країну перелік платних послуг у поліклініках та лікарнях буде уже скоро винесений на громадське обговорення.

За інформацією заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка, наступного року планується також запуск нових електронних інструментів в електронній системі охорони здоров‘я. Кожен пацієнт матиме електронну медичну картку. У неї будуть заносити дані про його здоров’я та лікарські призначення. В електронний формат перейдуть також направлення до спеціалістів, рецепти на «Доступні ліки», лікарняні листи.

 

Все по темі: медичне страхування  МОЗ України  стане доступним 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин