У Кременчуці розпочато опалювальний сезон

Поки що з теплом об’єкти соціальної сфери, у мешканці житлового сектору воно з’явиться пізніше.

Відповідно до розпорядження міського голови Віталія Малецького 15 жовтня у Кременчуці розпочато опалювальний сезон.

За інформацією прес-служби міськради, вчора зранку тепло почали подавати до об’єктів соціальної сфери: дитячих садочків, лікарень та шкіл.  На ранок 16 жовтня теплоносій подано до всіх дитячих садочків та шкіл за виключенням КНВК №19 та дитячих садочків № 10 та № 32. Це пов’язано із ліквідацією пориву на тепломережі у центральній частині міста. Як тільки проблему буде усунено, опалення буде подано і до цих навчальних закладів. З теплом вже і стаціонари міських лікарень: першої міської лікарні ім. О.Т. Богаєвського, лікарні «Правобережна» (2 міська лікарня), лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька», лікарні відновного лікування (5 міська лікарня), міської дитячої лікарні, міського пологового будинку та лікарні «Придніпровська».

Сьогодні планують подати теплоносій до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».  У лікувальних закладах, що розташовані у житлових будинках, тепло з’явиться при подачі теплоносія до цих будинків.

Варто зазначити, що запрацювала і котельня на ІІІ Занасипі, де наразі проводиться реконструкція системи газовідведення. Першочергові роботи, які дали можливість запустити в роботу котельню і подати теплоносій до об’єктів соціальної сфери мікрорайону, виконано.

Все по темі: Кременчук  опалювальний сезон  розпочато 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин