Жителі Третього Занасипу будуть з опалюванням вчасно

Вже зранку 16 жовтня  в  дитячих садочках та школі Третього Занасипу з’явилося тепло.

15 жовтня КП «Теплоенерго» завершило монтаж частини однієї з трьох димовідвідних труб на котельні 142 кварталу. Це дало можливість запустити в роботу котел та вчасно подати теплоносій у соціальні заклади цього мікрорайону.

За інформацією прес-служби міькради, вже зранку 16 жовтня  в  дитячих садочках та школі Третього Занасипу з’явилося тепло. Окрім того, завдяки виконаним роботам у квартирах жителів мікрорайону відновлено гаряче водопостачання.

Наразі роботи з монтажу інших двох конструкцій димовідвідних труб котельні 142 кварталу тривають. Для цього теплопостачальне підприємство вже отримало все необхідне устаткування. Міський голова Віталій Малецький ставить завдання перед теплоенергетиками вжити всіх необхідних заходів, щоб із 22 жовтня, коли в місті розпочнеться подача теплоносія в об’єкти житлового фонду, тепло стало і в квартирах жителів Третього Занасипу.  Керівник міста також наголошує на тому, що до 1 листопада котельня кварталу 142 має бути повністю технічно готова до безперебійної роботи в осінньо-зимовий період.

 

 

Все по темі: Кременчук  опалювальний сезон  Третій Занасип 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин