Грабують усіх

Жодних гарантій безпеки немає у мешканців Кременчука незалежно від району міста. Останні тижні грабують всіх и будь те.

Кримінагенна ситуація у місті вже не близька до вибухової – вона вибухнула змітає все на своєму шляху. Якщо раніше у Кременчуці були небезпечні райони, то зараз все місто є небезпечним. На перехожих нападати стали у будь який час. І найчастішим злочином стало виривання з рук речей: телефонів, гаманців та жіночих сумок.

Вночі 13 жовтня,  о  04 – 30, патрульні поліцейські отримали виклик на черговий грабіж.  На вулиці  Першотравнева 3а – на чоловіка напали двоє невідомих осіб побили його, розбили йому мобільний телефон та забрали кошти у сумі 200 грн.

Тогож дня, ввечері,  18-35,   на вул. Ватутіна, невідома особа, вирвав сумку, в якій знаходились документи та гаманець з грошовими коштами в сумі 17 грн. Про це повідовим постраждалий чоловік. Його грабіжников виявився чоловік 1997 року народження.

Вже у вівторок стало відомо, що напередодні вдень, о 15-30 по вул. Котлова, поблизу магазину “Оптовичок”  ще один чоловік став жертвою нападу. На нього напав хлопчина 1997, гр. відкрито, нахабно, і нічого не боючись.  Здобичею стали гроші в сумі 1000 грн та моб. телефоном “Самсунг Гелексі” на заг. суму 6500 грн.

Головною причиною зростання крімінальної активності звісно є економічни стан в країні. У людей немає грошей і заробляти працею вони їх не хочуть, адже ринок праці пропонує низьку заробітну плату за важкий та повний робочий день. Тож люди, їдуть другим, легким шляхом- грабують.

Ще однією причиною є те, що поліції не довіряють і вважають її безпорадною. Адже через звільнення багатьох кваліфікованих фахівців є неймовірна нестача кадрів.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин