Обережно: хакери замаскували новий вірус під Google Play

У цього вірусу багато вбудованих можливостей.

Гаджетам на Android загрожує новий небезпечний вірус, який використовує значок, дуже схожий на Google Apps, із ярликом «Google Play Marketplace», щоб замаскуватися.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на блог компанії Cisco.

Експерти з кібербезпеки виявили новий троян і назвали його «GPlayed». Вони заявляють, що у цього вірусу багато вбудованих можливостей.

Програма, наділена правами адміністратора, що дозволяє хакерам віддалено управляти пристроєм. Вони можуть самостійно заблокувати гаджет або використовувати його для дзвінків або надсилання повідомлень. Крім інформації, що зберігається в пам’яті пристрою, додаток здатен викрасти платіжні дані.

«Наш аналіз показує, що цей троянець знаходиться на стадії тестування, але, враховуючи його потенціал, кожен мобільний користувач повинен знати GPlayed. Розробники мобільних пристроїв нещодавно почали уникати традиційних магазинів додатків і замість цього хочуть доставляти своє програмне забезпечення безпосередньо своїми силами. Але GPlayed – приклад того, де це може нашкодити, особливо якщо мобільний користувач не знає, як відрізнити підроблений додаток від реального», – зазначається в повідомленні.

Все по темі: новий вірус  під Google Play  хакери 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин