Спортсмени СК «Легіон» знову прославили Кременчук своїми нагородами

Кращі спортсмени міста і надалі отримуватимуть стипендію міської ради, крім того, є наміри наступного року збільшити число стипендіатів.

Сьогодні, 17 жовтня у  приміщенні  ТРК «Європа» відбулася прес-конференція за результатами спортивних досягнень спортсменів СК «Легіон-Спорт» на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

За інформацією прес-служби міськради, у складі збірної команди Полтавської області в змаганнях брав участь вихованець спортивного клубу «Легіон» Каро Марандян, який на чемпіонаті  України з дзюдо серед чоловіків та жінок посів ІІ місце в ваговій категорії 66 кг. Ще один вихованець спортивного клубу «Легіон» Андрій Агеєв у складі збірної команди Полтавської області брав участь у чемпіонаті  України з боксу, який проходив у вересні в м. Маріуполь. Він теж завоював ІІ місце в ваговій категорії 69 кг. Гарний результат показав і  його  партнер по клубу Дмитро Грушевський. Він завоював І місце в ваговій категорії 69 кг на Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті Віктора Зверева та виконав норматив Майстра спорту України з боксу.

Міський голова Віталій Малецький привітав спортсменів з вагомими спортивними досягненнями та побажав їм успіхів у майбутніх змаганнях. Він зазначив, що приємно, що вихованці СК «Легіон-Спорт» постійно радують земляків своїми перемогами як на рівні області, України, так і на міжнародних змаганнях. Це свідчить про те, що школи дзюдо і боксу цього спортивного клубу – одні з кращих в Україні.

Керівник міста подякував почесному президенту клубу «Легіон-Спорт» Володимиру Матицину за створення  матеріально-технічної бази клубу, постійну підтримку спортсменів.  Він також підкреслив, що міська влада зі свого боку  продовжуватиме надаватиме допомогу спортсменам клубу та їх тренерам, щоб вони мали можливість брати участь у змаганнях. Віталій Малецький також наголосив, що і надалі кращі спортсмени міста отримуватимуть стипендію міської ради, крім того, є наміри наступного року збільшити число стипендіатів. Він привітав  Віктора Зверева з перемогою та вручив йому посвідчення Майстра спорту України з боксу.

Почесний президент клубу «Легіон-Спорт» Володимир Матицин також привітав переможців, зазначивши, що добре, що серед них з’являються нові імена. Молодь бере приклад зі своїх більш досвідчених партнерів по команді та прагне досягнути їх рівня.

Поділилися своїми планами щодо примноження досягнень спортсменів СК «Легіон-Спорт» та  участі  вихованців клубу у міжнародних змаганнях  їх тренери – заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин та заслужений тренер України з боксу Михайло Мельник.

 

 

 

Все по темі: прославили Кременчук  своїми нагородами  Спортсмени СК «Легіон» 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2020 Вівторок
17 Лютого, 2020 Понеділок
14 Лютого, 2020 П’ятниця
більше новин