«Як у Беслані». Директор коледжу розповіла про теракт в окупованій Керчі

Повно трупів. Справжній теракт. Діти загинули, співробітники загинули, – розповіла директорка коледжу

Директор зазначила, що з другого поверху в коледжі в Керчі відкривали всі кабінети і вбивали всіх, кого могли. Директор технікуму в Керчі Ольга Гребеннікова розповіла про теракт в закладі.

«Повно трупів. Справжній теракт. Увірвалися рівно через п’ять або десять хвилин після мого від’їзду. Підірвали хол, повилітали всі вікна, підірвали все», – передає її слова Kerch.net.

«Бігали з автоматами по другому поверху, відкривали кабінети і вбивали всіх, кого могли знайти. Тут всі наші… Справжній теракт… Як у Беслані. Діти загинули, співробітники загинули», – розповіла вона.

Національний антитерористичний комітет Росії повідомив, що причиною вибуху в коледжі Керчі стала детонація невстановленого вибухового пристрою. Раніше була версія про вибух газу в будівлі. Також повідомлялося про стрілянину. Люди в соцмережах розповідають, що у будинку коледжу стався теракт і були помічені автоматники.

Нагадаємо, що в політехнічному коледжі в окупованій Керчі стався вибух. РосЗМІ з посиланням на прес-службу кримського окупаційного «міністерства охорони здоров’я» повідомили, що десятеро людей загинули та 50 постраждали.

 

Все по темі: Керч  коледж  теракт 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин