Кременчуцька компанія «Місто для людей» готова до опалювального сезону

Застарілі від часу  комунікації були замінені на нові.

Підготовкою до нового сезону потрібно займатися заздалегідь і грунтовно. Компанія дотримується таких же принципів у роботі. Як тільки закінчився опалювальний сезон 2017-2018р, відразу почалася підготовка до нового осінньо – зимового періоду 2018-2019р.

Однією з головних етапів підготовки  є стан теплових вузлів. Особливо там, де вже виникали проблемні ситуації на початку і під час опалювального сезону.

На даний час компанією здійснений ряд комплексних заходів щодо підготовки теплових вузлів та трубопроводів до нового опалювального сезону. Застарілі від часу  комунікації були замінені на нові.

Однією з затратних робіт по ремонту теплових вузлів є заміна запірної арматури. На даний час проведено заміну близько 3028 м трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, опалення та інженерних мереж каналізації. Замінено близько 122 кульових кранів та 627 вентелів.

Під час підготовки до опалювального сезону спеціалістами компанії були проведені гідравлічні випробування елеваторних вузлів, зроблена промивка систем центрального опалення, опресування вузла, ізоляція теплових мереж, освітлення, прибирання приміщень елеваторних вузлів та їх фарбування.

«Підготовка нашого житлового фонду до опалювального сезону проходила за графіком. Звичайно під час підготовки виникали і непередбачені ситуації, але ми з усім впоралися.

Ми будемо намагатися, щоб цей опалювальний сезон пройшов для всіх наших мешканців без будь-яких надзвичайних ситуацій. Адже ми турбуємся за комфорт, спокій і безпеку кожного нашого клієнта. Головним завданням нашої компанії є швидке та якісне реагування на будь-які сигнали від мешканців та забезпечення європейської якості обслуговування для кожного клієнта», – говорить директор ТОВ” Місто для людей Кременчук » Сергій Зінченко.

Про компанію «Місто для людей»:

«Місто для людей» – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців,  «Місто для людей» обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

 

За інформацією компанії «Місто для людей»

Все по темі: Кременчук  опалювальний сезон  ТОВ "Місто для людей" 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин