Ремонт Крюківського мосту планують завершити до кінця жовтня

Робітник ШРБУ працюють у нічний час.

З початку цього тижня працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочали поточний ремонт мостового переходу через р. Дніпро.

За інформацією прес-служби міськради, щоб створювати жителям міста менше незручностей, робітники ШРБУ працюють у нічний час. Протягом двох днів вони очищали прибордюрну зону та стики від залишків старого асфальту після проходження фрези. Екіпажі патрульної поліції здійснюють регулювання дорожнього руху під час проведення ремонтних робіт.

За словами керівника департаменту житлово-комунального господарства Івана Москалика, це стало можливим завдяки тому, що на останній сесії Кременчуцької міської ради було прийнято рішення про виділення з міського бюджету 2 млн грн на проведення цих робіт.

За сприятливих погодних умов дорожники повинні завершити ремонт мосту до кінця жовтня.

Головний інженер ШРБУ Олексій Загорулько зазначає, що основний обсяг підготовчих робіт вже завершено і сьогодні вночі дорожники приступили до асфальтування. Він запевняє, що у КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» достатньо технічний ресурсів, щоб вкластися у поставлені керівництвом міста строки і завершити ремонт мосту до кінця жовтня.

 

Все по темі: завершити до кінця жовтня  Крюкківський міст  ремонт 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин