Біля КрНУ ім. Михайла Остроградського може з’явитися стаціонарна зупинка

Цьогоріч із метою підвищення рівня обслуговування пасажирів на 17-ти зупинках громадського транспорту зведуть павільйони для очікування.

Сьогодні, 19 жовтня на засіданні виконкому прийняли рішення закріпити дані об’єкти за комунальним підприємством «Благоустрій Кременчука» з наданням йому права проводити поточний ремонт, роботи з благоустрою та здійснювати роботу з їх технічного обслуговування.

До того ж міський голова Віталій Малецький зазначив, що люди часто звертаються із проханням облаштувати зупинку біля КрНУ ім. Михайла Остроградського.

«Дуже часто лунає до водія лунає, зуппиніть на Радянській! Хочу там зупинки немає. Але, що студентам, що школярам, що іншим людям виходити там зручно», – говорить мер міста.

Також він запитав у керівника департаменту ЖКГ Івана Москалика, чи можливо там облаштувати зупинку.

«Для нас немає нічого не можливого, – відповів Іван Москалик. – Але є рішення, у якому чітко визначені зупинки громадського транспорту по місту».

Віталій Малецький попросив відпрацювати дане питання про можливість облаштування там зупинки громадського транспорту з паркувальною кишеною.

Все по темі: зупинка  Кременчук  КрНУ ім. М. Остроградського 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Листопада, 2018 Понеділок
18 Листопада, 2018 Неділя
більше новин