Дайджест податкових новин

 У  КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ   УПРАВЛІННІ  ВІДБУВСЯ

 СЕМІНАР   ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Днями у актовій залі Кременчуцького управління відбувся черговий семінар для платників податків, організований спільно з громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс».

Учасники зібрання отримали нагоду дізнатись про практичні питання  по поданню оновленої звітності з єдиного соціального внеску, а також про новації чинного трудового законодавства  та алгоритму їх застосування на практиці.

Відкрила семінар  заступник начальника Кременчуцького управління- начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ірина Година.

Особливу увагу Ірина Година приділила питанню легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Вона повідомила, що використання праці найманих працівників без оформлення трудових договорів  та трудових книжок, отримання заробітної плати в конвертах негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку наймані працівники будуть отримувати в майбутньому.

Працівник, який отримує зарплатню неофіційно, повністю беззахисний перед роботодавцем. Домовленість про її розмір жодним чином не зафіксовано, і роботодавець сплачує платню доти, доки на те його воля. Звернувшись за захистом своїх прав, наприклад, до суду, працівник не матиме практично жодних  доказів на підтвердження дійсного розміру своєї  заробітної платні. Отримуючи заробітну платню в «конверті», працівник сам вчиняє серйозне правопорушення – ухилення від оподаткування.

Користуючись нагодою, Ірина Година закликала працедавців не ігнорувати права найманих працівників на гарантований державою соціальний захист.

Під час семінару Антон Янко, лектор-експерт громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України», ознайомив учасників семінару з новаціями чинного трудового законодавства. Окрема увага була приділена  оновленій  звітності з єдиного соціального внеску.

Наприкінці семінару усі бажаючі отримали відповіді на поставлені питання та мали змогу отримати практичні поради фахівців щодо порушених тем  у застосуванні податкового та трудового законодавства.

Кременчуцьке управління  Головного управління

ДФС у Полтавській області

 

ЗА СВОЮ БІЗНЕС-ДІЯЛЬНІСТЬ СПРОЩЕНЦІ СПЛАТИЛИ ДО МІСЦЕВОЇ  КАЗНИ 94,3МЛН.ГРН.

З почтаку 2018 року від представників малого та середнього підприємництва Кременчуцького регіону (м.Кременчук та Кременчуцький район) надійшло 94млн. 348 тис. гривень єдиного податку. Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року склав  майже 19 відсотків, або надійшло   на  15 млн. грн. більше.

Із загальної суми надходжень значну питому вагу –  майже 73 млн. грн. становлять кошти, сплачені  фізичними особами – підприємцями. Юридичні особи – спрощенці III групи з початку року спрямували до бюджету майже 16 млн. грн. єдиного податку. Також суттєво поповнили скарбниці місцевих громад і спрощенці IV групи – сільськогосподарські товаровиробники –  5,5 млн. грн.

Нагадаємо, що станом на 01.10.2018 на умовах спрощеної системи оподаткування працюють  9 179 суб’єктів господарювання м.Кременчука та Кременчуцького району(8264– фізичних осіб-підприємців та 915 юридичних осіб).

Кременчуцьке управління  Головного управління

ДФС у Полтавській області

 

У КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ УПРАВЛІННІ  ГУ ДФС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ  ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ З ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ
Нещодавно у Кременчуцькому управлінні ГУ ДФС у Полтавській області відбулась зустріч з платниками податків – представниками будівельної галузі, темою якої була “Легалізація заробітної плати, боротьба з ухиленням від сплати податків у сфері будівництва”.
Відкриваючи захід, начальник Кременчуцького управління А.Якименко наголосив на значимості заходу, підкресливши, що сьогодні держава вбачає одним з своїх першочергових завдань виконання зобов’язань перед громадянами щодо підвищення соціальних гарантій.
Зустріч проходила у формі діалогу, під час якого керівникам та головним бухгалтерам підприємств було розяснено чинне законодавство щодо офіційного оформлення трудових відносин, а також було доведено фінансову відповідальність за порушення трудового законодавства. У свою чергу посадові особи підприємств пояснювали обставини, що спричинили виплату заробітної плати на рівні нижчому від середньогалузевої чи мінімальної заробітної плати та повідомили про перспективи щодо підвищення рівня цього показника.
Представники запрошених суб’єктів господарювання одностайно зазначили на доцільності проведення таких зустрічей, які допомагають вчасно виявляти й аналізувати можливі порушення податкового законодавства, спільно обговорювати проблемні аспекти діяльності платників та знаходити шляхи їх вирішення у конструктивному діалозі.

Кременчуцьке управління  Головного управління

ДФС у Полтавській області

 

 

ОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ – ЗАХИСТ СОЦІАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДЯН, ГАРАНТУВАННЯ ПРАВА НА СОЦІАЛЬНІ ВИПЛАТИ ТА ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Заходам з детінізації ринку праці та боротьбі з виплатою заробітної плати «в конвертах» сьогодні ДФС приділяється значна увага. Адже нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Наслідком «тіньової» зайнятості є також погіршення бізнес-середовища та інвестиційного клімату через формування недобросовісної конкуренції.

Нелегальне працевлаштування має негативні наслідки й для найманих працівників.    Зокрема, це відсутність соціальних гарантій, передбачених для працівника, – права на відпустку (у тому числі на час вагітності та пологів), страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, права на оплату листків непрацездатності.  Громадяни також втрачають пенсійний стаж та можливість отримання державної допомоги у разі втрати роботи.

Неофіційно працевлаштована особа позбавлена законодавчого захисту та повністю залежить від роботодавця та його дій по відношенню до працівників. Офіційно ж оформлені трудові відносини надають можливість громадянам відстоювати свої права у судах у разі конфлікту з роботодавцем.

Виявлення порушників податкового законодавства в частині виплати заробітної плати – один з кроків захисту інтересів працівників. Тому ДФС бере участь у діяльності робочих груп, створених при облдержадміністраціях з метою виявлення найманих працівників, які працюють неофіційно, та залучення їх до оподаткування. Також значна увага надається проведенню роз’яснювальної роботи серед роботодавців для забезпечення підвищення рівня заробітної плати найманих працівників.

Крім того, відомості про виявлені порушення трудового законодавства та законодавства про працю фіскальною службою передаються до органів Держпраці для застосування санкцій.

Про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців громадяни можуть повідомити на  «гарячу лінію» ДФС за телефоном 0800-501-007.

Кременчуцьке управління  Головного управління

ДФС у Полтавській області

 

ТЕСТУВАННЯ Е-RECEIPT

Для тестування пропонується безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows та Android, що розміщене за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt. Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО».

Даний сервіс надає можливість платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.

Для того, щоб розпочати роботу з касою необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек.

Формування електронного чеку здійснюється за допомогою довідника номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою відповідно до інструкції користувача, що розміщена за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt.

Інструкція користувача щодо роботи з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».

Кременчуцьке управління  Головного управління ДФС у Полтавській області

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Серпня, 2019 Субота
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
більше новин