Дорожники Кременчука ремонтуватимуть Крюківський міст навіть у вихідні

Жителів просять з розумнням віднестися до обмеження руху автотранспорту.

Щоб скоріше відремонтувати покриття проїжджої частини мостового переходу через річку Дніпро у Кременуці, дорожники на цьому об’єкті дорожнього господарства працюватимуть  навіть у вихідні дні.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За інформацією КП ШРБУ, для зручності жителів міста такі роботи проводяться  у вечірній та нічний час доби, коли транспортне навантаження на міст стає значно меншим. Тож цього тижня дорожня техніка на мостовому переході  працюватиме  ще в ніч із 19 на 20 жовтня та  з 20 на 21 жовтня.

Вцілому, ремонт дорожнього покриття на мосту робиться великими «мапами». Новий асфальт прокладається по обидва боки дороги.

Нагадаємо, що ремонт дорожнього покриття на мосту через річку Дніпро розпочато з 15 жовтня. Завершити його асфальтування дорожники планують до кінця поточного місяця.

«Шановні жителі міста! Враховуючи те, що кожного дня з 20:00 годин на міст через річку Дніпро виходить дорожня техніка, рух автотранспорту на ньому дещо ускладнюється. Просимо з розумінням поставитися до роботи комунальників. Під час дорожніх робіт регулювання руху автотранспорту на мосту здійснюють патрульні поліцейські»,– йдеться в повідомленні.

 

Все по темі: дорожники  Кременчук  працюватимуть у вихідні 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин