Кременчужанам потрібно бути обережнішими з газовими приладами

Відповідальність за технічний стан газових приладів покладається на власників житла та тих, хто ним керує.

У Кременчуці вчора, 18 жовтня під час проведення ради з безпеки життєдіяльності населення міста було наголошено, що відповідальність за технічний стан газових приладів покладається на власників житла та тих, хто ним керує.

Головний інженер ПАТ «Кременчукгаз» Боліслав Грабовський наголосив на тому, що найбільша кількість нещасних випадків серед споживачів газу виникає через так званий «людський» фактор. Зокрема, розповсюдженими порушеннями в плані користування газовими приладами є загорання страв на газових плитах, випадки самовільного врізання в газову мережу власниками квартир, ушкодження вуличних ділянок газової мережі під час проведення різних видів несанкціонованих робіт.

Наразі, як і завжди, проблемним питанням залишається перевірка вентиляційних каналів. Відповідно до нових правил користування побутовим газом, відповідальність за належний технічний стан газових приладів і вентиляційних каналів несуть власники житла та підприємства, які це житло утримують.

За даними управляючих компаній, на сьогоднішній день на балансі «Житлорембудсервіс» перебуває 685 житлових будинків, із яких 682 обладнані газом; «Місто для людей» обслуговує 415 житлових будинків, із яких 6 – із пічним опаленням. Двічі на рік управляючі компанії забезпечують профілактичний огляд димвентканалів і за необхідності здійснюють їх чистку.

Як свідчить статистика, в Україні у 2016 році сталося 63 нещасних випадків, пов’язаних з використанням побутового газу. Внаслідок чого було травмовано 115 осіб, із яких 54 – із летальним кінцем. У 2017 році на Полтавщині через порушення техніки безпеки під час користування побутовими газовим обладнанням було травмовано 2 особи, а цього року з цих самих причин постраждало 5 людей.

 

Все по темі: бути обережнішими  газові прилади  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин