У Кременчуці почастішали випадки пожеж

Головною причиною пожеж представники ДСНС вважають людський фактор.

У Кременчуці вчора, 18 жовтня на засіданні Ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста говорили про стан, причини та попередження травмування і загибелі людей на пожежах

Представник  Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Полтавській області Дмитро Майоров розповів, що цього року у Кременчуці почастішали пожежі – 119 випадків, проти 95-ти, що трапилися минулого року. Під час пожеж 2 особи загинуло, троє було травмовано.

Він наголошує, що головною причиною пожеж є людський фактор, більш ніж 50% пожеж, що виникли у нашому місті, пов’язані із необережним поводженням жителів з вогнем. Спостерігається також збільшення пожеж у екосистемах, причиною яких теж є людський фактор.

Представники ДСНС постійно проводять роз’яснювальну роботу з населенням щодо попередження та недопущення пожеж у побуті та екосистемах, в тому числі і через засоби масової інформації. Враховуючи те, що наступає період холодів, рятувальники звертаються до громадян з проханням бути обережними  під час використання опалювальних приладів, не залишати увімкненими електроприлади, без нагляду газові та електроплити та наглядати за дітьми.

 

Все по темі: випадки пожеж  Кременчук  почастішали 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин