У Кременчуці з’явилася перша смарт-зупинка

Плануєтсья встановити 20 таких зупинок.

У Кремечуці по вулиці Перемоги встановили першу смарт-зупинку очікування  громадського транспорту.

За інформацією прес-служби міськради, це стало можливим, завдяки тому, що минулого року проект Кременчуцької міської ради «Кременчуцькі зупинки – очікування з комфортом» став одним із переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

Завдяки перемозі у цьому конкурсі у Кременчуці планують встановити 20 сучасних комфортних зупинок громадського транспорту, облаштованих зарядними пристроями для гаджетів та вільною мережею Wi-Fi. Наразі триває процес облаштування зупинки «розумними» функціями.

Та ця зупинка не просто буде обладнана спеціальними функціями, вона є справжнім художнім шедевром. Для створення на ній художньої композиції було використано творчі доробки відомої кременчуцької художниці Оксани Бойко. Її картини із зображенням мальовничих куточків Кременчука було перенесено на плівку, якою оформили зупинку. Якщо вандали її не знищать, то подібні споруди з’являться і в інших місцях.

Автор картин Оксана Бойко говорить, що якщо ідея творчо оформлених зупинок прийдеться містянам до душі, вона готова надавати для цих цілей інші свої роботи. Вона висловлює сподівання, що нога вандала не підніметься, щоб розбити скло зупинки і зруйнувати цю красу.

 

Все по темі: встановлена  Кременчук  перша смарт-зупинка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин