Від отруєнь до враження струмом: яких нещасних випадків зазнають кременчуцькі дітлахи

З дітьми постійно проводиться робота щодо роз’яснення правил безпеки життєдіяльності,  навчання щодо правил дорожнього руху та інше.  

У Кременчуці вчора, 18 жовтня на засіданні Ради з питань безпечної життєдіяльності населення говорили про профілактику нещасних випадків серед дітей молодшого віку.

Начальник міського департаменту освіти Валерій Лобода розповів, що проведений аналіз нещасних випадків, які трапляються у нашому місті з дітьми, свідчить про те, що найбільш поширеними є отруєння дітей різними хімічними речовинами та розчинами, грибами, під час відпочинку на воді, порушення правил дорожнього руху.

До того ж мали місце також випадки травмування дітей від електрики. Валерій Лобода зазначає, що проводиться розслідування та аналіз кожного нещасного випадку, що трапився з дитиною, незалежно від того, де це сталося – в навчальному закладі, чи за його межами.

З дітьми постійно проводиться робота щодо роз’яснення правил безпеки життєдіяльності,  навчання щодо правил дорожнього руху та інше.  Він наголошує, що батьки теж не повинні залишатися осторонь та пояснювати дітям що можна робити, а що – ні. Адже часто дорослі, поспішаючи, забувають, наприклад, не тільки про правила дорожнього руху, а й про те, що поряд із ними дитина, і переходять з нею на червоне світло. На думку освітянина, важливу роль у профілактиці нещасних випадків серед дітей відіграють саме батьки, адже до їх думки прислухаються діти, вони також копіюють поведінку дорослих.

Валерій Лобода також зазначає, що, на жаль, останнім часом у навчальних закладах міста почастішали випадки дитячої агресії, крім того вона стала «молодшою». Якщо раніше такі випадки траплялися серед дітей віком від 9-10 років і більше, то зараз з 6 -7 років. Батьки, віддаючи дитину до навчального закладу, повинні готувати її до того, що вона буде знаходитися у колективі і повинна мати повагу не тільки до себе, а й інших осіб, які у ньому знаходяться.

Все по темі: дітлахи  Кременчук  нещасні випадки 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин