Чергова ініціатива: на Полтавщині запрацюють «Сімейні радники»

Ініціатива покликана реально допомогти громадянам при випадках застосування сили по відношенню до них самих, а також їхніх дітей з боку партнерів, подружжя, колишнього подружжя і інших «близьких» людей.

16 жовтня Міністерство юстиції України разом з системою Безоплатної правової допомоги та громадськістю запустило ініціативу «Сімейні радники». Вона спрямована на захист прав громадян у сфері сімейного права.

Про це повідомляє начальник ГТУЮ у Полтавській області Антон Кустик.

Сімейні радники – це українці з активною громадською позицією, авторитетні особи в громаді, які  самі  потерпали від домашнього насильства, а нині допомагають іншим подолати подібні проблеми. Вони спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, поліції, державними виконавцями, представниками інших органів місцевої влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права.

Сімейні радники – це волонтери, які будуть посередниками між потерпілими,  співробітниками Мін`юсту та  іншими органами влади. Всі сімейні радники проходитимуть відповідне навчання, щоб бути компетентними та швидко і якісно надати допомогу потерпілій особі.

Варто сказати, що запрацюють сімейні радники спочатку в Києві, потім в Одесі і Львові. В планах  розвинути цю ініціативу в повноцінний проект.

Покликана ініціатива «Сімейні радники»  реально допомогти громадянам при випадках застосування сили по відношенню до них самих, а також їхніх дітей з боку партнерів, подружжя, колишнього подружжя і інших «близьких» людей.

 

Все по темі: "Сімейні радники"  запрацюють  на Полтавщині 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин