Чергова ініціатива: на Полтавщині запрацюють «Сімейні радники»

Ініціатива покликана реально допомогти громадянам при випадках застосування сили по відношенню до них самих, а також їхніх дітей з боку партнерів, подружжя, колишнього подружжя і інших «близьких» людей.

16 жовтня Міністерство юстиції України разом з системою Безоплатної правової допомоги та громадськістю запустило ініціативу «Сімейні радники». Вона спрямована на захист прав громадян у сфері сімейного права.

Про це повідомляє начальник ГТУЮ у Полтавській області Антон Кустик.

Сімейні радники – це українці з активною громадською позицією, авторитетні особи в громаді, які  самі  потерпали від домашнього насильства, а нині допомагають іншим подолати подібні проблеми. Вони спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, поліції, державними виконавцями, представниками інших органів місцевої влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права.

Сімейні радники – це волонтери, які будуть посередниками між потерпілими,  співробітниками Мін`юсту та  іншими органами влади. Всі сімейні радники проходитимуть відповідне навчання, щоб бути компетентними та швидко і якісно надати допомогу потерпілій особі.

Варто сказати, що запрацюють сімейні радники спочатку в Києві, потім в Одесі і Львові. В планах  розвинути цю ініціативу в повноцінний проект.

Покликана ініціатива «Сімейні радники»  реально допомогти громадянам при випадках застосування сили по відношенню до них самих, а також їхніх дітей з боку партнерів, подружжя, колишнього подружжя і інших «близьких» людей.

 

Все по темі: "Сімейні радники"  запрацюють  на Полтавщині 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин