Перша гра – і перша перемога у «Турнірі боулера»

Днями у місті відбувся «Турнір боулера» між підлітками Кременчука на звання кращого боулера. Організатором конкурсу став Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Почесний громадянин Кременчука Володимир Матицин.

Учасниками конкурсу стати читачі дитячих бібліотек міста старшої вікової групи. Як зазначила представник фонду, це начитані та енергійні діти.

Крім турніру з боулінгу, усі учасники устигли поласувати піцою та напоями.

«Перший раз – і перша перемога. Було смачно, сподобалось. І піца смачна. Я думаю,я можу стати професійним боулером. Це моя перша участь у конкурсі. П’ять годин боулінгу я проведу з батьками та рідними», – розповів переможець Дмитро.

До речі, головні нагороди за перемогу в турнірі: сертифікати на 5, 3 та година гри у боулінгу.

Звернення від Почесного Президента фонду «Джерело Дніпра» зачитала його представник: «Дорогі друзі, сьогодні ми підбиваємо підсумки конкурсу «Школа юного боулера» у старшій віковій групі. Турнір вийшов веселим і побудованим на дусі чесного суперництва. Але спорт – це спорт. У ньому є учасники і переможці, але немає тих. Хто програв. Є вітаю переможців. Дякую усім учасникам. І сподіваюся, що цей конкурс стане доброю традицією, що бути сприяти укріпленню дружніх зв’язків між дитячими бібліотеками міста. Бажаю усім учасниках здоров’я, успіхів і нових перемог».

Все по темі: бібілотека  благодійність  боулінг  Джерело Дніпра 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин