У Кременчуцькому музеї форми одягу нові експонати

А саме торкнулися фонду МВС українського періоду до реформи 2015 року.

У Кременчуцькому музеї форми одягу триває робота з фондами.  Наразі вони торкнулися фонду МВС українського періоду до реформи 2015 року.

Про це повідомляється на сторінці в «Фейсбук».

«На жаль предметів катастрофічно мало. І так форма сержантського складу Одеського управління (завдяки прекрасній Олена Оленка), форма капітана Київського управління і ще ряд предметів не представлених тут завдяки Роману Бутузова і форма майора ДАІ завдяки прес офіцеру Академії МВС Леоніду Кальченко (погони майора Романа Бутузова). Найближчим часом виставимо скромну колекцію шевронів яка є в наявності. І на цьому все», – йдеться в повідомленні.

До всіх діючих співробітникам і пенсіонерів звертаються з проханням допомогти укомплектувати фонд МВС нашого музею. Цікаві всі предмети обмундирування, спорядження, шеврони, нарукавні і нагрудні знаки, документи. Транспортування оплачується.

«Ще раз звертаю увагу – всі предмети враховуються за правилами національного музейного фонду, що однозначно гарантує їх повне збереження. Збережемо історію разом!», – зазначається в повідомленні.

Все по темі: Кременчук  музей форми одягу  нові експонати 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин