Для кременчуцьких платників податків провели семінар

Працедавців закликали не ігнорувати права найманих працівників на гарантований державою соціальний захист. 

Днями у актовій залі Кременчуцького управління пройшов черговий семінар для платників податків, організований спільно з громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс».

За інформацією Кременчуцької ОДПІ, учасники зібрання отримали нагоду дізнатись про практичні питання  по поданню оновленої звітності з єдиного соціального внеску, а також про новації чинного трудового законодавства  та алгоритму їх застосування на практиці.

Відкрила семінар  заступник начальника Кременчуцького управління- начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ірина Година.

Особливу увагу Ірина Година приділила питанню легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Вона повідомила, що використання праці найманих працівників без оформлення трудових договорів  та трудових книжок, отримання заробітної плати в конвертах негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку наймані працівники будуть отримувати в майбутньому.

Працівник, який отримує зарплатню неофіційно, повністю беззахисний перед роботодавцем. Домовленість про її розмір жодним чином не зафіксовано, і роботодавець сплачує платню доти, доки на те його воля. Звернувшись за захистом своїх прав, наприклад, до суду, працівник не матиме практично жодних  доказів на підтвердження дійсного розміру своєї  заробітної платні. Отримуючи заробітну платню в «конверті», працівник сам вчиняє серйозне правопорушення – ухилення від оподаткування.

Користуючись нагодою, Ірина Година закликала працедавців не ігнорувати права найманих працівників на гарантований державою соціальний захист.

Під час семінару Антон Янко, лектор-експерт громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України», ознайомив учасників семінару з новаціями чинного трудового законодавства. Окрема увага була приділена  оновленій  звітності з єдиного соціального внеску.

Наприкінці семінару усі бажаючі отримали відповіді на поставлені питання та мали змогу отримати практичні поради фахівців щодо порушених тем  у застосуванні податкового та трудового законодавства.

 

Все по темі: Кременчук  платникам податків  провели семінар 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин