До відома кременчуцьких мешканців ОСББ та ЖБК, які мають право на пільги

Відшкодування пільг і житлових субсидій на поточні рахунки ОСББ та ЖБК здійснюються у першочерговому порядку.

Починаючи з січня 2018 року, для пільговиків, які мешкають у багатоквартирних будинках, в яких створено ОСББ та ЖБК, розмір пільги за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та управління багатоквартирним будинком розраховують управління соціального захисту населення.

Про це повідомляє прес-служба міськради на своєму сайті.

Дані зміни передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 114, якою внесено ряд змін до постанов Кабінету Міністрів України щодо надання та фінансування пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Зокрема внесено зміни до Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117.

Управління соціального захисту населення щомісяця, до 10 числа, розраховують розмір пільги за попередній місяць виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно з відповідними законами з урахуванням встановлених соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування. ОСББ та ЖБК надаються списки одержувачів пільг та житлових субсидій в яких зазначено суми фактично профінансованих пільг та субсидій.

ОСББ та ЖБК повинні зараховувати зазначені кошти в рахунок сплати громадянином відповідних платежів та зменшувати йому нарахування в наступних періодах.

На сьогоднішній день управління соціального захисту Автозаводського та Крюківського районів проводять розрахунок пільг за надані послуги як з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, так і послуги з управління багатоквартирним будинком 1978 пільговикам, які мешкають в 186 об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативах міста Кременчука

Відшкодування пільг і житлових субсидій на поточні рахунки ОСББ та ЖБК здійснюються у першочерговому порядку.

 

 

Все по темі: Кременчук  мешканці ОСББ та ЖБК  право на пільги 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
17 Вересня, 2019 Вівторок
більше новин