«Доступні ліки»: як кременчужанам перевірити наявність ліків у лікарні

До того ж можна знайти дешевші аналоги.

Перевірити залишки лікарських засобів та медичних виробів, придбаних за кошти державного та місцевих бюджетів,  у лікарні можна на сервісі poltava.liky.ua, де усі медичні заклади Полтавської області щотижня публікують цю інформацію.

Про це повідомляє прес-центр ДОЗ ОДА.

Шукати можна за медичними закладами (http://poltava.liky.ua/#/hospital/H) або за назвами лікарських засобів (http://poltava.liky.ua/#/medication )

Також рекомендується користуватись сервісом «Ліки Контроль» (http://likicontrol.com.ua/), або встановити додатком в телефоні. Тут можна перевірити чи виписані пацієнту ліки є в Національному переліку лікарських засобів – списку препаратів, які лікарні мають закуповувати обов’язково. До нього входить 427 діючих речовин від найбільш поширених хвороб та станів.

До того ж, тут можна знайти дешевші аналоги, перевірити, чи входять потрібні хворому препарати до програми «Доступні ліки», ознайомитися з офіційними інструкціями застосування препаратів, перевірити реєстрацію препарату в Україні, контроль заборонених серій препаратів, копії документів про заборону, виключити з пошуку компоненти-алергени.

База даних оновлюється двічі на добу.

 

Все по темі: Доступні ліки  Кременчук  перевірити наявність 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин