Литовці ділитимуться з кременчужанами досвітом розробки енергоефективності багатоповерхівок

 

Завтра, 23 жовтня, у великій сесійній залі кременчуцької мерії заплановано проведення семінару щодо можливостей для енергоефективності багатоквартирних будинків. Делегація з Литви ділитиметься своїм досвітом у цьому напрямку. Початок об 11.00.

До Кременчука з робочим візитом приїхали спеціалісти Агентства з економії енергії у житлових будинках (ВЕТА)  з Литви. Вони поділяться досвітом щодо реновації старих багатоповерхівок, і допоможуть підготувати програми їх модернізації.

Як повідомили литовці, вони підібрали три будинки (по вулицях Свободи, Першотравневій і Героїв Бресту), щодо яких складуть інвестиційні плани термомодернізації. Щоб потім втілити його в життя. Але це доведеться робити вже кременчужанам.

Як відомо, два дні тому уряд підвищив ціну газу для населення на 23% . Це означає, що теплогенеруючі організації також підвищать свої тарифи. І можливо, це не останнє здорожчання. Відтак, для того, щоб зекономити, іншого виходу, як скорочувати споживання тепла, немає, говорять фахівці. Тож, проблема термомодернізації будинків врешті торкнеться усіх кременчужан. І литовці готові нам допомогти.

 

 

Все по темі: багатоповерхівок  енергоефективність  литовці 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Червня, 2019 Понеділок
23 Червня, 2019 Неділя
більше новин