Кременчужан кличуть на мітинг щодо підвищення тарифів на газ

Він проходитиме завтра на площі Незалежності.

Завтра, 24 жовтня, о 10:00 партія Батьківщина Кременчук проводить мітинг на площі Незалежності біля Кременчуцької районної адміністрації щодо підвищення тарифів на газ.

Про це повідомляється на сторінці в «Фейсбук».

Зазначається, що 19 жовтня 2018 року на засіданні Кабміну було ухвалено рішення про підвищення ціни на газ для громадян на 23,5% вже з 1 листопада. Це означає, що пропорційно зростуть тарифи на тепло, на гарячу воду та інші комунальні послуги.

«Наслідки цього рішення – трагічні. Трагічні насамперед для пересічних українців. Люди і зараз оплачують комунальні послуги з останніх копійок, викроюють останні гривні на армію, натомість влада на простих громадян вішає ще й фальшиві борги. Після чергового подорожчання газу громадян, нездатних сплачувати комірне, стане більше. Більшими стануть і борги. Влада на чолі з президентом Петром Порошенком свідомо заганяє мільйони українців у бідність та боргову залежність.

Батьківщина Кременчук пропонує негайно скликати позачергову сесію і вимагає від президента Порошенка скасувати цей злочин перед людьми, це ще одне необґрунтоване підвищення цін на газ, тарифів на тепло і гарячу воду.

Ми повинні скасувати це необґрунтоване і злочинне рішення. Подорожчання газу для громадян не має відбутися. Ми вимагаємо позачергового скликання сесії міськради з пропозицією скасувати нові нелюдські тарифи для кременчужан. Зараз саме депутати міської ради мають стати на захист інтересів кременчужан, захистити їх від свавілля влади, яка щодня робить свій народ біднішим», – йдеться в повідомленні.

 

 

 

 

 

Все по темі: Кременчук  мітинг  щодо підняття тарифів на газ 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Червня, 2019 Понеділок
16 Червня, 2019 Неділя
15 Червня, 2019 Субота
більше новин