Більше 300 призовників Полтавщини відправилися на військову службу

Серед усіх призваних з збірного пункту переважна більшість направлена до навчальних центрів Збройних Сил України та Національної гвардії України.

В рамках осіннього призову на строкову військову службу, який триває з 1 жовтня 2018 року з Полтавського обласного збірного пункту вже призвано і відправлено до військ більше 300-т призовників.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського обласного військового комісаріату підполковник Едуард Бородай.

Зазначається, що за 23 дні жовтня більше 8 тис. призовників пройшли районні призовні комісії, по кожному було прийнято рішення, щодо придатності до військової служби, понад 500 чол., не можуть проходити військову службу за станом здоров’я, більше чотирьом тисячам громадян надано різні види відстрочок, в тому числі за сімейними обставинами, для продовження професійної діяльності та для здобуття освіти.

Серед усіх призваних з збірного пункту переважна більшість направлена до навчальних центрів Збройних Сил України та Національної гвардії України. На даний час триває відбір до Державної прикордонної служби та частин спеціального призначення Національної гвардії.

Дещо незадовільний стан справ щодо призову на строкову службу спостерігається у призовних комісіях Семенівського, Оржицького та Гребінківського районів, в той же час юнаки з Диканського, Козельщанського, Хорольського районів йдуть охоче служити і ці регіони вже майже виконали планові показники.

В той же час військовий комісаріат нагадує, що відповідно до ст.1 вищезазначеного Закону  – «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком громадян України».

Фото взято із прес-служби Полтавського обласного військового комісаріату. 

 

Все по темі: військова служба  Полтавщина  призовники 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
25 Лютого, 2020 Вівторок
24 Лютого, 2020 Понеділок
21 Лютого, 2020 П’ятниця
більше новин