КрАЗ планує нову подорож за головною новорічною ялинкою для українців

Київському міському голові Кличку В.В. надіслано офіційного листа із пропозицією зробити доставку ялинки на новорічні свята вантажівкою КрАЗ за рахунок автозаводу.

За народною мудрістю, сани потрібно готувати влітку, а Кременчуцький автозавод вже готує новий тягач для далекої подорожі за головною ялинкою новорічних свят 2019. Два роки поспіль українські вантажівки – сідельні тягачі КрАЗ-6446 та КрАЗ-64431, доставляли головний новорічний атрибут до Києва.

Про це повідомляє прес-служба Кременчуцького автозаводу.

Минулого року – за кошти ПрАТ «АвтоКрАЗ», що зробило подарунок киянам та гостям столиці на новорічні свята, доставивши велетенське 93-річне дерево довжиною 28,5 м до Києва.

«Спасибі усім за підтримку та інтерес, із яким ви слідкували за цікавою подорожжю наших фахівців у «колоні спеціального призначення». Спасибі за віру в КрАЗ та численні звернення із пропозицією зробити традицією і везти українську красуню, вирощену у мальовничому Закарпатті, вантажівкою саме українського виробництва, зробленою на потужностях єдиного в Україні виробника вантажної техніки. Кразівці однієї із вами думки, бо вважають що «українцям – українське на українському» – це доречно та патріотично. І щоб ці плани втілити в життя, Київському міському голові Кличку В.В. надіслано офіційного листа із пропозицією зробити доставку ялинки на новорічні свята вантажівкою КрАЗ за рахунок автозаводу», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пропозиція вигідна та цікава, до всього це заощадить міський бюджет задля інших, більш важливих для киян цілей. Упевнені, що керманич Києва, оцінивши усі переваги і своєчасне виконання КрАЗом цієї почесної місії два попередніх роки, дозволить національному виробнику зробити такий подарунок місту та країні. Усі тягачі КрАЗ, як з повним приводом, так і без нього, мають високі тягові можливості і їм звично виконувати подібну роботу. Ми запевняємо усіх: головну почесну і важливу місію КрАЗ – завод і вантажівка, виконають у повному обсязі.

Фото взято із сайту АвтоКрАЗ

Все по темі: «КрАЗ»  Кременчук  ялинка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин