Литовські партнери нададуть допомогу з комплексної реновації житла кременчуцьким ОСББ

Вони розробили інвестиційні ТЕО комплексної реновації 3-х типових багатоквартирних будинків Кременчука.

У рамках робочого візиту експертів Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» проходив практичний  семінар «Литовський досвід реновації багатоквартирних будинків».

За інформацією прес-служби міськради, директор КП «Кременчукінвест» Андрій Мельник наголосив, що механізм проведення комплексної енергомодернізації житлового фонду, запроваджений у Литві, вивчається та поширюється в багатьох країнах Європи. На сьогодні спеціалісти Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» погодилися надати допомогу з комплексної реновації житла кременчуцьким ОСББ. Зокрема, ними вже розроблені інвестиційні ТЕО щодо  застосування заходів із енергомодернізації 3-х типових багатоповерхівок Кременчука.

Андрій Мельник підкреслив, що співпраця нашого міста та Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» стане першим українським досвідом партнерських стосунків у галузі реновації об’єктів житлового фонду.

Керівник відділу енергоменеджменту  та енергетики виконкому міської ради Тетяна Андрієвська наголосила, що на сьогоднішній день пріоритетним проектом, у вивченні якого та в подальшій реалізації зацікавлене наше місто, є запроваджена литовськими партнерами програма енергомодернізації багатоквартирних будинків. У Литві завдяки такій комплексній реновації об’єктів житлового фонду досягнуто головної мети – зменшено витрати з сімейних бюджетів пересічних споживачів за енергоносії. Тетяна Андрієвська  висловила сподівання, що досвід литовців із реновації житла має допомогти жителям Кременчука визначитися з етапами енергомодернізації  своїх будинків, розпочати планову роботу в цьому напрямку, щоб в подальшому мати можливість економити на енергоносіях.

У рамках візиту експертів Агентства з економії енергії в жилих будинках «ВЕТА» будуть проведені зустрічі з головами ОСББ і управляючими компаніями.

 

Все по темі: комплексна реновація житла  Кременчук  литовські партнери 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
22 Липня, 2019 Понеділок
21 Липня, 2019 Неділя
більше новин