Підведено підсумки фестивалю «Солодкий Кременчук»

Всім учасникам фестивалю вручили Подяки.

Вчора, 23 жовтня у виконавчому комітеті Кременчуцької міськради підводили підсумки фестивалю солодощів «Солодкий Кременчук».

Мер міста Віталій Малецький подякував всім, хто брав участь у організації та проведенні фестивалю. Зазначивши, що фестиваль «Солодкий Кременук» – це нова сторінка в історії Кременчука.

За словами керівника міста, назву фестивалю було обрано не випадково, адже факти історії нашого міста свідчать про те, що у Кременчуці здавна працювали  одні з перших цукрових заводів, виробники солодощів та кондитери. Віталій Малецький також підкреслив, що фестиваль з кожним роком стає більш різноманітним та цікавим, адже його організатори намагаються зібрати на ньому  те найкраще, що є в нашому місті.

До того ж він відзначив креативність всіх учасників фестивалю і подякував кожному з них, адже завдяки їх праці День міста пройшов на високому рівні.

За участь у фестивалі «Солодкий Кременчук», створення позитивного іміджу міста всім учасникам фестивалю, працівникам комунальних підприємств, правоохоронцям, медикам, а також всім, хто був задіяний в його організації та проведенні, міський голова Віталій Малецький разом зі своїми заступниками  Русланом Проценком  та Ольгою Усановою, вручили відповідні Подяки.

Все по темі: підведено підсумки  Подяки  фестиваль "Солодкий Кременчук" 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Жовтня, 2019 Середа
15 Жовтня, 2019 Вівторок
більше новин