“Шахтар” розгромно програв “Манчестер Сіті” в Лізі чемпіонів

Поєдинок в Харкові на ОСК “Металіст” завершився з рахунком 0: 3.

Донецький “Шахтар” в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів без шансів поступився англійському “Манчестер Сіті”

Чемпіон АПЛ з перших секунд заволодів ініціативою на полі. “Шахтар”, знекровлений втратою ключових гравців Марлоса і Тайсона, був змушений піти всім складом в оборону і раз по раз рятувати свої ворота від гострих атак англійців.

Англійські футболісти тотально переважали українських суперників у швидкості і в точності передач, організовуючи небезпечні проходи по лівому флангу. П’ятову доводилося відпрацьовувати по повній, рятуючи команду після потужних ударів англійців.

За перші півгодини гості 12 разів пробили по воротах, один раз потрапивши в штангу. Ще раз “гірників” врятував Ракицький, винісши м’яч з лінії воріт.

Так везти українським футболістом вічно не могло, і на 30-й хвилині “МанСіті” заслужено забив гол. Сільва підкараулив відскок після удару Жезуса і вколотив з льоту в нижній кут, без шансів для П’ятова.

“Городяни” на цьому не зупинилися і через 5 хвилин оформили другий м’яч. Емерік Ляпорт головою легко замкнув навіс де Брюйне з кутового.

“Шахтар” за весь тайм лише кілька разів зміг перевести гру на чужу половину поля, не створивши жодної по-справжньому серйозної загрози воротам Едерсона.

Після перерви темп гри сповільнилося, але малюнок не змінився. Підопічні Паулу Фонсеки більшу частину провели в захисті, зрідка вистрілюючи напівнебезпечними контратаками.

На 70-й хвилині Бернардо Сілва вийшов на поле, прийняв м’яч, побіг і забив третій гол “Сіті”. Алан Патрік втратив м’яч в центрі поля, і португальця ніхто не встиг накрити у штрафний.

Нагадаємо, що ігри перших двох турів завершилися для “гірників” внічию. У першому турі з німецьким “Хоффенхаймом” (2: 2), у другому – з французьким “Ліоном” (2: 2).

Таким чином «Шахтар» опустився на останнє місце у турнірній таблиці. Адже Хоффенхайм зіграв з Ліоном унічию 3 : 3.

Все по темі: Ліга чемпіонів  Манчестер Сіті  Шахтар