Сьогодні в Україну прибули ще 7 локомотивів GE, які попрямують до Кременчука

Локомотиви комплектуватимуть на Крюківському вагонобудівному заводі

Ще 7 локомотивів General Electric прибули на судні до порту Чорноморськ. Сьогодні вранці їх уже почали вивантажувати. Як і 8 попередніх, вони попрямують на Крюківський вагонобудівний завод для остаточного укомплектування. Про це інформує прес-служба ПАТ «Укрзалізниця».

За контрактом перша партія тепловозів виробництва General Electric становить 30 одиниць. Компанія поставила загалом вже 15. Раніше ми повідомляли, що на Крюківському вагонобудівному заводі завершують складання 8-ми американських тепловозів.

Інші 15 локомотивів, як і передбачає контракт, надійдуть у першому кварталі 2019 року.

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов наголосив на екологічності нових тепловозів. «Залізничний транспорт прагне бути «зеленим» видом. Оновлення тягового рухомого складу більш екологічними локомотивами GE забезпечить збільшення перевезень і зменшення викидів в атмосферу порівняно з існуючими тепловозами», – зауважив Євген Кравцов.

Локомотиви GE «Укрзалізниця» планує задіяти до перевезень на півдні країни. Євген Кравцов розповів, що вони курсуватимуть на мелітопольському, миколаївському та маріупольському напрямках, на найбільш вантажонапружених дільницях.

Все по темі: General Electric  вагонобудівний  завод  Крюківський  Локомотив 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Серпня, 2019 Вівторок
19 Серпня, 2019 Понеділок
більше новин